Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi előny és hátrány származhat...

Mi előny és hátrány származhat a szellemidézésből? Miként látjuk a szellemet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 21:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
14%

Előny ritkán... elronthatjátok, és akkor legjobb esetben rátok száll... a rosszabb esetet nem részletezem...

Látni csak akkor látjátok, ha alapból van rá képességetek, maximum érezni tudjátok, vagy hát... látjátok, ahogy törik az üveg...

2012. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

túl sok jóra tényleg ne várj...

javaslom figyelmedbe ..a discovery-n szellemjárást

bár már nincs de lehet neten van..

na ottis voltak idézgetések rossz vége lett mindnek

2012. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
HOGYAN KELL SZELLEMET IDÉZNI?
2012. márc. 1. 22:27
 4/32 SSJGoku ***** válasza:
69%
ki mész hangosan ugatni kezdesz a holdra,utána körbe pisiled a kerítést ha kertes házba laksz ha nem a akkor a szobákat.utána kérd meg,hogy adjon jelet!!
2012. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Paraszt a köbön.
2012. márc. 2. 06:34
 6/32 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült magamra ragasztom egyet. Nagyon nem javaslom kipróbálni. Azóta nem teszek ilyet.
2012. márc. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
És mégis mit csinálsz egy megidézett szellemel majd?
2012. márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Vele leszek.
2012. márc. 2. 11:41
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

de miért akarsz te vele lenni? élvezd ki a függetlenséget! ne függj senkitől, légy egyedül, vagy meditálj. az olvasás sem rossz. nekem valami miatt gyanús, hogy ilyet akarsz csinálni. ezt az emberek csak hirtelen felindulásból akarják csak megtenni! most úgy érzed, hogy mekkora akaratod van, és bizonyítani akarsz, hogy mekkora ember vagy. ne próbálkozz ilyenekkel. tapasztalatból mondom, hogy jobb, ha a tanulás útjára lépsz! gondold át ezt a kérdést két hét múlva. ha megint igent mondasz, akkor csak fenntartod a "mekkora ember vagyok" érzést. én nem a te lelkedet szidom, félreértés ne essék. csak az egódról van most szó. a lélek valódi természete a szeretet. csak az egód erősebb még nála. lehet, hogy azt fogja mondani, hogy mekkora h.ülye ember vagyok. nem baj, hogyha most még erősebb, de fokozatosan vedd vissza az erejét!



lépj a Fény útjára!

2012. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
ink hátrány h nem megy el és megis ölhet vagy kitudja.. a 3. szemünkkel látjuk :DD
2012. márc. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!