Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan törhetném meg az...

Hogyan törhetném meg az 'átkot'? Miért nem jönnek össze a (pár) kapcsolataim? Miért vagyok ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve eléggé szerencsétlennek mondhatom magam előtte volt egy kisebb szerencsés időszakom tehát mindig is ez a kis szerencsétlen típus voltam. Évek óta depis vagyok,se a baráti,se az emberi,se a párkapcsolataim nem akarnak össze jönni...Általában amit szeretnék megvalósítani az kudarcba fullad. Ha pl:.elkezdek nyelvet tanulni akkor egy ideig lehet fejlődök,de kezdhetem az elejéről aztán…Ha szeretnék valakivel találkozni,barátkozni az meghiúsul,vagy csak olyanokkal sikerül akik szintén sajnos szerencsétlenebbek…Egy éve kb ismerkedek neten és az sem sikerül…Voltam fent társkeresőn. Többen csak szórakoztak velem volt akivel majdnem sikerült a tali,de pont pár nappal elötte bukott ki az erőszakos természete így kudarcba fuladt. Aztán végül találkoztam két emberrel,de nekik se tetszettem annak ellenére,hogy igyekeztem adni magamra. Ráadásul az egyik szerintem kicsit csúnya volt(ez nem sértés)és ez még külön kudarc,hogy neki se jöttem be…

Voltam párszor buliban ott sem szólított le senki sem pedig igyekeztem igényesen kinézni. Nem vagyok szép,de azért ki lehet belőlem hozni amit ki lehet…Egy olyan buliban voltam pár hónapja ahol többeknek tetszettem,de ők szinte mind nagyon igénytelenek voltak(ez szintén nem sértés csak fura,hogy egy szerencsétlen időszakomban pont ilyen emberek közé kerülök.)Legutóbb egy olyasvalakinek tetszettem aki igénytelen,sokat hazudik illetve gyári munkás(szintén nem lenézem csak fura,hogy egy ilyen időszakban egy ilyen embernek jöttem be) Pár napja össze ismerkedtem megint csak valakivel akivel sok bennünk a közös dolog és kicsivel már szerencsésebbnek mondható pont most a találkozó elött két nappal derült ki,hogy hazudik,mint a víz folyás…

A kevés barátom szerint szerencsétlen,önbizalom hiányos,elkeseredett ember vagyok és igazuk van sajnos…Teljesen azt érzem,hogy valami balszerencse,vagy átok van rajtam nem egy normális dolog,hogy szeretnék pl:.párkapcsolatot(nem is magasak az igényeim) és ennyire nem jön össze a dolog! Azt gondolom senkinek sem kellek és soha nincs esélyem már arra,hogy legyen valakim.Az utcán se néz meg (szinte)senki sem.Az önbizalmam a padlón,semmi önbizalmam a kudarcok leépítették a személyiség nem vagyok képes felkelni a padlóról..

Egyébként lenne lehetőségem találkozni azzal aki neten állandóan hazudozik nekem legalább az önértékelésemnek egy kicsit jót tenne,ha tetszenék valakinek,de ha a szívemre hallgatom meg az eszemre akkor egyértelműen nem fog menni a tali…

Nem foglalkozom átok levétellel stb –vel,de kéna valami megoldás nagyon! Az emberekkel mindig is jó indulatú voltam,nem átkozódtam ezért sem értem,hogy miért vagyok ilyen szerencsétlen...A pozitív gondolkodás nem megy ugyanis kezd minden reményem elveszni…


)Szerintetek,hogyan törhetném meg ezt a fajta úgymond átkot?


2)Hogyan lehetnék én is sikeres,szerencsés ember?


Légy szíves csakis az válazsoljon aki tud intelligens választ adni!


Köszönöm! :))



2013. ápr. 3. 21:15
 1/4 A kérdező kommentje:
első:Köszönöm! :) Az h azt gondolom,h 'átok' van rajtam vagy valami balszerencse üldöz az már következménye a dolgoknak sajnos...a többit köszönöm bár az olvasásra is nehezen veszem rá magam...
2013. ápr. 3. 23:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Változtasd meg a gondolkodásodat, és az életed is megváltozik. Nem könnyű, de ki mondta, hogy könnyű lesz!
2013. ápr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem véletlen, hogy ilyen típusú emberek kerülnek a környezetedbe, mivel ezeket vonzod be. Őszintén, ha nullán van az önbecsülésed, szerinted kinek vonzó egy olyan ember aki magának sem tetszik? A fő problémát itt látom. Igazából lépésről lépésre kellene haladnod, hogy felépíts egyfajta önbizalmat és kellemes kisugárzást, utána valószínűleg találnál neked megfelelő barátot, vagy párt.

A másik ami eszembe jutott ezt olvasva a saját esetem. Nekem összejöttek a kapcsolatok, de valamiért mindig buktak, valami olyan dolgon ami zavart a másikban és most így visszatekintve mindig olyan dolog zavart ami rám is jellemző. Egyszóval a párom a görbetükröm volt, mintha azt láttam volna, hogy milyen vagyok külső szemmel. És ez nyílván nem volt véletlen, valószínűleg azért kellett ezt látnom, hogy tudjam miben kell változzak.

2013. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-as:igen vaóban ezeket az embereket vonzom be sajnos...de nulla önbizalom illetve önértékelsé következménye a sok-sok kudarcnak...és fogalmam sincs h lássak a dolgokhoz nyilván ezért tettem fel a kérdést...


a második részt nem igazán értem,h mire írtad hisz az én esetemben az áltaam fentebb leírt emberek egy jó része nem volt a "tükröm"

2013. ápr. 4. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!