Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki hisz az...

Van itt valaki aki hisz az illuminátusokban, és többet tud róluk mint az átlag ember? (nem az 1776-os verzióra gondolok)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 21:29
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Amúgy, még mindig nem árultad el, mit szeretnél tudni ?
2013. ápr. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

A kedves kérdező az illuminátusok tagjának hiszi magát, legalábbis úgy gondolja, hogy előző életében az volt. Úgy gondolja, hogy ők mindenhatóak, teremtő istenek. Azért érdeklődik irántuk, hogy tudatosítsa magában a tényeket, és "ráeszméljen önmagára", hogy utána ismét teremtő lehessen.

Természetesen téved.

2013. ápr. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Napkiraly ***** válasza:
they live - keress rá
2013. ápr. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Még mindig nem válaszolt a kérdező!
2013. ápr. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Mit akarsz tudni? Konkrét kérdésekre vagyok kíváncsi, mert így napokig is írhatnék.
2013. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
00:10 Neked meg mi bajod van?Te is istennek képzeled magad csak azt nem tudom hogy milyen alapon.Ennyire fáj,hogy nem kellett a nagy tudásod?.....A többiek:köszönöm a válaszokat.Nincs konkrét kérdésem de ha valami olyat mondanál amit nem könyvekből vagy netről vettél azt megköszönném:)És azért nem válaszoltam mert aludtam :)
2013. ápr. 29. 15:36
 27/34 anonim ***** válasza:

Ehh? Angyalok és démonok? Jó film és a hüllőknek talán épp ennyi valóságalapjuk van mint ennek...

De már titkos társaság, ahogy sok. A múltkor láttam h vki feltett egy olyan kérdést, hogy ha van sion-rend miért nincs honlapja -_- bármi kérdésed lenne valószínűleg 100%-ig hiteles választ csak egy tag tud adni.

2013. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
A kommented felesleges volt de azért köszönöm:)
2013. máj. 1. 22:32
 29/34 anonim ***** válasza:

Mondtam már, hogy ezt a hüllő témát kár ebbe belekeverni..

Tegyük fel, hogy igaz és tényleg léteznek, akkor elég nagy szarban vagyunk.

Szerintem a valódi terveik, túlmutatnak azokon amiket a neten, vagy könyvekben lehet olvasni.

Hogy mégis mi ?

Nem tudom, érdekel a téma, de sajnos korlátozottak a lehetőségek.

2013. máj. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Nincs itt senki olyan aki látta már őket?Vagy felhasználták valamire....
2013. máj. 2. 17:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!