Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Igaz h. vannak szuper erős...

Igaz h. vannak szuper erős gyógyszerek amiket pl egy pápának vagy egy nagyon beteg vezetőnek adnak így nagyon hamar meg tud gyógyulni? Szóval amihez az átlag ember hozzá sem juthat nagyon.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2013. ápr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Nagy valószínűséggel nem igaz, éppen most haldoklik a pápa, tehát ha lenne ilyen gyógyszer, akkor ő már kapott volna belőle.
2013. ápr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha nem lenne ilyen gyógyszer sztem már meghalt volna emlékezzetek csak vissza II János Pál is meddig húzta...

Azért a nyakatokat ti sem tennétek rá sztem...

2013. ápr. 13. 10:44
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

A nyakamat.. szerintem arra tenném, hogy iszonyat melléfogás már a kérdés alapgondolata is.


Gyógyszer, amitől meg tudsz gyógyulni. Ilyen nincs, vegyszerek vannak amelyeknek néhány MELLÉKHATÁSUK éppen kedvező is lehet, ezeket nevezzük gyógyszereknek. Például bakteriális fertőzés esetén szinte csodaszer egy antibakteriális hatású anyag. DE mégsem csodaszer. Na ez más betegségeknél és gyógyszereknél is így van.


A leggyorsabb és legígéretesebb módszer a MEGELŐZÉS és az immunrendszer állandó támogatása, erősítése. Persze nem csak fertőzések miatt, gondolok most mentális, hormonális, autoimmun és egyéb betegségekre, kóros állapotokra..

2013. ápr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy haldoklik a pápa... ez akkora kacsa, hogy hápog.
2013. ápr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia!


Én annyit tudok, hogy annak idején Borisz Jelcin sokáig lehetett elnök úgy, hogy vérátömlesztéseket kapott, meg ilyesmi. Hogy ne haljon meg. De hogy szupergyógyszer...végülis ki tudja! A mai világban már mindent el lehet képzelni.

2013. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem minden pénz kérdése. Akinek sok van és beteg, az minden fűszálba belekapaszkodik, hogy mentse az életét. Nyilván annak dúsabb a rét, mint azoknak, akinek viteminkészítményekre se telik ilyenkor, s utolsó kis fillérkéit a család legfeljebb egy tisztes temetésre tudja jó előre összekuporgatni, vagy arra sem.

Az igazi baj, hogy nanotechnológiától az őssejtterápián át a szervnyomtatástól a hibernációig számos - nem átlagember számára elérhető technológia érhető el. Csak ki fogja megmondani, hogy az adott betegnek éppen melyik csodaszer az, amelyik valóban képes segíteni? Mert mindegyik eladó, mégpedig igen jó marketinggel. Te mit választanál a közel végtelen kínálatból?


No ezaz...


Egy halálos betegnek nincs végtelensok ideje kipróbálgatni az összes lehetőséget. És olyan gyógyszer sem létezik, ami 100% betegen segíteni képes. Mindegy, hogy ki, vagy mi az illető: egyszer mindenkinek el kell mennie.

2013. máj. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!