Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tisztíthatnám meg...

Hogyan tisztíthatnám meg magamat a gonosz energiáktól?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz be kéne fejezni az ezoteriás szórakozásaidat. De azt te nem akarod, igy a válaszom: te sehogy. Mert ami menni fog, az vissza is tér.
2013. ápr. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Némi kápéért nekem biztos menne, megtudlak tisztítani.
2013. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszel bennük és már meg is szűntek!
2013. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ennyi negatív hozzászólást, sajnálom h titeket az orrotoknál fogva tudnak vezetni és manipulálni...
2013. ápr. 29. 20:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Sampon, tusfürdő
2013. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Míg ebben a rendszerben vagy, addig a gonosz energia körülvesz.


Ez mindenkire igaz.


Jézusra is igaz volt; ezért mondta, hogy "ne hívj engem jónak!".

2013. ápr. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kpzelj magad köré egy védőburkot, amin semmilyen negatív energia nem megy át, csak a pozitív rezgések.
2013. ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

>sajnálom h titeket az orrotoknál fogva tudnak vezetni és manipulálni


Haha, te beszélsz "gonosz energiákról" a XXI. században, és te hiszed azt, hogy másokat vezetnek az orruknál fogva? Nagyon aranyos vagy. Iróniáról hallottál már? ;)

2013. ápr. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyszerűen rossz mostanság a közérzetet és bedumáltad magadnak, hogy gonosz energiák okozzák. Mivel azt hiszed hogy azok okozzák és tudod, hogy ezek nem múlnak csak úgy el így aztán saját magadat becsapva még mindig rossz a közérzetet. Szerintem egyszerűen legyél optimista legyen jó hozzá állásod a dolgokhoz és el fog múlni stb. Ja és még annyi, hogy miből gondolod, hogy az orrunknál fogva vezetnek? Elég nehezen menne hisz amiben én hiszek az bizonyítható épp ezért nem is lehet becsapni engem ez ügyben. Ezt a dumát inkább mond a vallásos embereknek mivel igazán csak őket lehetne megkérdőjelezni.
2013. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha Istenhez fordulsz, van remény. Ha nem, akkor...?
2013. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!