Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent pontosan a "női...

Mit jelent pontosan a "női energia"?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 13:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%

Semmit.

Nincs definíciója.

2013. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Mosás, főzés, takarítás, gyerekszülés, gyereknevelés, varrás, stb.
2013. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%
2013. máj. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
Semmit sem jelent, ilyen fogalom nem létezik.
2013. máj. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Inkább az a helyes kifejezés, hogy

NŐI Energetikai Kisugárzás.


Mi a különbség a férfi és a női kisugárzás között?


A férfiaknál sokkal erősebb a test-kisugárzás ereje, ha érzékeltem akkor nagyon erős, durva elektromos kisugárzást éreztem, szinte égetett - ezért van az hogy fizikailag általában erősebbek, minél erősebb a férfihormon okozta pozitív töltésű kisugárzása egy férfinek, annál erősebb a szexuális igénye és a termékenyítő képessége. ( ezt az állat világban egyértelműen érzékelik-- és ez is határozza meg a domináns hímet.


az az érdekes, hogy még egy parányi papagáj is, ha nőstény, megérzi az embernél ki a férfi ki a női nem, mert a férfi gazdájáért jobban oda van, még kelleti is magát neki, mint a női gazdájáért, akit inkább elijeszt magától, ha a férfi is jelen van -


A lélek energia kisugárzása valósul meg a nőknél zömmel, amely lágy, finom, mint a selyem, és sokkal több kellemes érzelmet hordoz és sugároz ki mint a férfié.


A női test úgy lett megkomponálva lágy kisugárzásúnak,simogatónak, mert a gyermeki lélek leheletnyi, és az egészséges fejlődéséhez erre van szüksége, az anyai ölelésre az anyai szeretete ami megvédeni képes a betegségektől és a pszichés félelmektől ebben a világban amibe tulajdonképpen belevetett.

2013. máj. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

^ Hozzá kell tenni, hogy ez eggyel feljebb itt természetesen hülyeség.


>NŐI Energetikai Kisugárzás.

>lélek energia kisugárzás


Ezek nem létező fogalmak, értelmetlenek.


Maga a "kisugárzás" létező dolog, de nincsen benne semmi misztikus energia vagy lélek-akármi. A kisugárzás a külsőből, a viselkedésből, a testbeszédből és a feromonokból, illatokból/szagokból áll össze. Ennyi.

2013. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Lélek-akármi? :) Szerinted mi teszi élővé a testet? :)
2013. máj. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
#7: Természetesen az életnek nevezett biológiai folyamatok összessége, de inkább ne kezdjünk bele egy "létezik-e a lélek?" vitába, mert ezer kérdés szól róla úgyis ;)
2013. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

6/ olvastál talán tőlem misztikumra utaló gondolatokat?


A lélek szó az egy fogalom amit még egy ókori filozófus fogalmazott meg, mint élet-energiát és csak aztán lett misztifikálva a vallásoknak köszönhetően.


De épp megfelelő ez a fogalom arra hogy az élet létezik él mozog és tudata van.


Nem lett eddig pontosan meghatározva? hát persze hogy nem mert akik ritkán érzékelték annó 5000 évvel ezelőtt egy kínai -- és meridiánoknak nevezte el, s azt amit érzékelt és megtapasztalt, hogy ha annak pontjait szurkálgatja, akkor bizonyos betegségeket képes meggyógyítani.


De még ma se érti ezért kutatgatja az orvoslás.

Tehát ez az egyik energia hálózat a testben és azt beborítva misztika nélkül!


aztán az orvoslás fejlődött és készülékekkel megtalálták a másik energetikai hálózatot az ideghálózatot ami átszövi a testet szinté csak épp ellenkező irányba majd megteremti az összeköttetéseket az agyi idegsejtek és központok között.


Tehát az orvoslás mind két energia hálózatot ismeri sőt azt is hogy főleg egymásnak ellentétesen mozognak de azt még nem olvastam és hallottam sehol--- mert ugye nagyon nehéz lejönni a tudományok Elefántcsontpartból!-- hogy miképp lehet két különböző töltésű energia szálrendszer az életben és hogy a csudába jött rá a természet, hogy az egyik ebből, csak vezetékben futkoshat?!!


Látod 6/ beíró itt van az emberi ostobaság, hogy mindenbe beleképzel valami misztikumot, holott a misztikumot ő maga alkotta meg és épp időszerű lenne végre eltörölni, minden vallási sódert megreformálni!


Hogy a tudósok merjenek végre leszállni a magasságból és merjenek gondolkodni- olyan dolgokhoz nyúlni amit maga a földi természet alkotott olyannak amilyen és fantasztikus módon! Ez a Földünk Szellemi energetikája. Amit az élet örökölt pozitív töltésű energetikai hálózatként és negatív töltésű energetikai hálózatként. Bármelyik hiányzik a testből, az élet komában vegetál majd elpusztul!!Ezért felel meg elnevezésként az hogy test- lélek és szellem-lélek-- de ismétlem nem misztikum hanem csak fantasztikus energetikai létezők.


Nem tudom mennyi idős vagy és azt se, hogy hím nemű vagy nőnemű vagy. Tegyél egy kísérletet ha képes vagy jól egyvalamire koncentrálni.


először csald elő a saját ujjaid hegyéből az energetikai érzékelést. Szembe helyezed a két kezedet s az ujjaidat egymással 1-2 mm távra és várj amikor elkezd bizseregni akkor elindult az egyikből a másik felé az energia áramlás.

ezzel képes vagy a közvetlen melletted levő másik embert érzékelni ha az illető nőnemű és te hímnemű akkor vagy semmit vagy leheletnyit érzékelsz az ő úján végig haladva lassan koncentráltan-- ha pedig kicsi gyerek akkor szinte semmit.

A felnőtte válás előtt a pubertás alatt, minden gyermek energetikailag egyformán kellemes és lágy kizsugázású szinte leheletnyi- viszont hihetetlenül gyors- ezért izegnek-mozognak mindig. Aztán a pubertástól kezdve változik meg az energetikai erősség és a kisugárzás minősége amit befolyásol a hormon működés.


Mondok erre egy példát. Egy biszexuális nő kisugárzása peteérés idejétől a fogamzás miatt lágy nőies és csal a férfi kell neki-- aztán vált a kisugárzása durva lesz, égető és a nőket akarja.


A baj ott van hogy minden MÁSSÁG azzal a veszéllyel jár hogy gyermeket nemz és a saját születési hibáját heted-íziglen átörökíteni képes-- különösen akkor ha a választott pár őseinél is jelen volt ez a genetikai hiba.


Dolgoztam olyan meleggel, akiről az első érintésre tudtam hogy homo, és ezt meg is mondtam neki, hogy nálam nem kell szégyellnie és soha nem fogom elítélni miatta. Egyébként sok emberrel nővel-férfival dolgoztam együtt életem során 50 éven keresztül! De ez volt az egyetlen, legbecsületesebb, legőszintébb és legjobb munkatársam.

2013. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Na persze azt még hozzá kell tenni, hogy a MÁSSÁG nem mindig energetikai probléma, hanem sajnos a gyermekkorban vagy attól kezdve elszenvedett szexuális zaklatás és megfélemlítések is okozhatják. ezt is tudni kell.
2013. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!