Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megmagyarázná valaki? (bőv lent)

Citylife kérdése:

Megmagyarázná valaki? (bőv lent)

Figyelt kérdés
Kérdés: este naagyon melegem volt,mondom majd hideg vizben fürdök és ellazulok. belefeküdtem,és belement a fülembe. nem hallottam semmit,csak pár szót,pedig senkisem szólt. de nem magyarul,és ilyen női hang volt,aztán becsuktam a szemem kb 5 percig úgy feküdtem a kádban,és mintha láttam volna,hogy 2 angyal leszáll hozzám,féltem,felnyitottam a szemem,és mintha aztmondták volna: Csukd be a szemed,mi megvédünk... KOMOLY VÁLASZOKAT KÉREK.

2013. máj. 21. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért láttál becsukott szemmel angyalokat, mert odaképzelted őket. A hangot meg megmagyarázza az, hogy bedugulhatott a füled és/vagy az idő alatt miközben vízben volt, addig a lábaddal/kezeddel hozzáértél a kád pereméhez.
2013. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shai-Hulud ***** válasza:
Elaludtál a vízben. :-)
2013. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

NEm tudtam, hogy az ember képes egy kád és víz segítségével női hangokat képezni, ez számomra új...

Amúgy nem igen fogsz itt a kérdésedre választ találni, mert lesz aki megmondja hogy isten rádküldte 2 szolgálját, mert lesz aki utolsóhoz hasonlóan megmagyarázza, hogy ne drogozz többet. Egyik sem lesz számodra megfelelő.

A válaszokat keresd meg magadban, meditálj, ilyenek...

2013. máj. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
-mert +meg
2013. máj. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DarkLantern ***** válasza:
Ez van akkor ha alkoholt és füvet keversz egy kis demalgonnal.
2013. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!