Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megmagyarázna valaki pár...

Megmagyarázna valaki pár dolgot az árnyékemberekről?

Figyelt kérdés
Azt halottam, olyan emberekből lesznek, akik erőszakos halált haltak. Ez igaz? És miért ennyire ijedősek?
2011. aug. 9. 17:19
1 2
 1/12 KMartin4 ***** válasza:
100%

Azért lehet erőszakos halált haló emberekből, mert nekik az agyuk aktívabb, így feltöltődnek elektromágneses energiával. Az, hogy miként marad meg a testük vagy ilyesmi, azt nem tudom megmagyarázni :(


Szóval, stresszesek amikor meghalnak, ezért egy magas energiaszintű lény jön létre, ami láthatatlan az energiaszintje miatt (elektromágneses energia), amikor láthatóak lesznek, akkor veszítenek az energiájukból.


Szerintem pedig, azért ilyen ijedősek, mert lemásolják a neurális kapcsolatokat, amik az emberben vannak, közvetlen a halál előtt, így folyton félnek, és amikor ők láthatóak lesznek, akkor veszélyben érzik magukat, ezért lehet ez így...

2011. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :)


esetleg valahogy kapcsolatba is lehet velük lépni vagy ez veszélyes? mert a házunkban azt hiszem, van

2011. aug. 9. 17:46
 3/12 KMartin4 ***** válasza:

nos, nem hiszem, hogy lehetséges lenne. Illetve csak nagyon nehezen, elküldeni pedig még nehezebb.


Ha azt szeretnéd, hogy egy ilyen lénnyel kapcsolatba lépj:


1. Legalább az egyik szobád legyen 100%-osan biztonságos! (mintha egy 100%-osan pánikbeteg emberrel lenne dolgod)

2. Nyugodt, csendes hangnemben szólj hozzá

3. Ne sürgesd, ne legyél ideges semmi miatt, lehet, hogy ő is érzi ezt

4. Ne parancsolj, hanem kérj

5. Nyugtasd miközben hívod

2011. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 KMartin4 ***** válasza:

Ja és ne legyen semmi olyasmi a szobádban, ami "állna"


mivel, miközben lead az energiájából, minden más megkapja azt, ezért könnyen feldőlhet

2011. aug. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 KMartin4 ***** válasza:

ezt nem hiszem el, megint elfelejtettem írni valamit :P


és te is inkább ülj le, egyrészt sokáig tarthat, másrészt, ha túl nagy az energiája, akkor téged is feldönthet.


valamint ne ijedj meg, ha valami olyat érzel, mint:

× hirtelen hideget vagy meleget érzel


és ne tegyél túl hirtelen mozdulatokat

2011. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez tetszik.:D Amiket leírtál.

Én is láttam többször árnyékembereket. Néha csak úgy feltűntek a szobámban előttem hirtelen elsuhantak.

Amúgy az árnyékemberek azok amik fekete sötét színűek és emberi alakjuk nincs, csak árnyék szerűek? Mert remélem akkor egyről beszélünk.:)


És amúgy ha kérdezhetem még , az miért van , hogy néha lehet őket látni és előtted elsuhannak?

2011. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 KMartin4 ***** válasza:
még sose találkoztam ilyen lénnyel én, nem tudom hogy néznek ki, de az biztos, hogy mindkettőre passzol, amit írtam :)
2011. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 KMartin4 ***** válasza:

ja és azért lehet talán látni így őket, mert amikor meglátnak téged, megijednek.


Az energiájuk fokozódik, de ezt átadják a környezetüknek. ilyenkor láthatóvá válnak, de mivel ott vagy a közelben próbálnak "elrohanni", mintha te félnél valakitől, aki épp ott bukkant fel

2011. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Köszi:)

mondjuk már rég nem láttam, de kb 3-4x volt velük 'kapcsolatom' de akkor is néha csak úgy felbukkantak.

2011. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat ^^
2011. aug. 9. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!