Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Pálmalevel...

Mi a véleményetek a Pálmalevelekrők? Valóban meg van írva a sorsunk? Szeretnétek megtudni a sorsotokat? Ha lehetőséged elutaznál Indiába emiatt?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 21:21
1 2
 11/16 Shai-Hulud ***** válasza:
68%

"ős sámánok meditációval rezonanciába léptek a kozmosszal és onnan lehívták az emberek életének krónikáját. Eszt még ma se tudjuk !


1. Honnan szedtek "ős sámánokat"?

2. Hogy kell a kozmosszal "rezonanciába lépni"? Mi rezonál vajon? A légüres tér?

3. A kozmoszból hívták le? Ezek szerint a kozmoszban le van írva a sorsunk? Mire? hiszen ott köbkilométerenként van két atom.

4. "Eszt" valóban nem tudjuk. De más sem tudja. Még az "ős sámánok" sem. (Te meg helyesen írni nem tudsz.)


"minek szóltok bele szkeptikusok, ha nem értetek hozzá?"

Mert tojást tojni sem tudunk, de azt meg tudjuk állapítani, ha egy tojás záp.

2013. máj. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

#8:


Igen, igen, igen és igen.


Ettől még ugyanakkora kamu. Bizonyos adatokat (nem is keveset) kérnek rólad az elején, és várni is kell egy csomót. Addig megpróbálnak összehekkelni rólad annyi infót a netről, amennyit lehet, aztán ha valamiért nem megy, akkor bocsi.

2013. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
Igen igaz,de nem kell Indiába utaznod emiatt.Hagyd a sok hülyét a fenébe és írj nekem privátot,majd én jól megmondom a jövődet egy pár száz euróért,de csak két hét múlva,miután megnéztem a fészbuk adatlapodat.Tudodmit?Jó napom volt ezért megmondom ingyen.A sorsodat a parlamentbe döntik(ba...ák)el.
2013. máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Én is szkeptikus vagyok, de hallottam már erről régebben is, és manapság újra előjött, még a tv-ben is reklámozzák. A neten is láttam. Tulajdonképpen a kérdést úgy is feltehettem volna, hogy kik, és mi okból találnak ki ilyesmit? Ha teljes hazugság, miért asszisztál hozzá pl. a köztévé. Mi okból gyártanak Indiában ehhez valamiféle tárgyi bizonyítékokat? A szerzetesek nekiállnak és keresnek rólunk a neten infót? Ezt nehéz elképzelni. Eszemben sincs fizetni azért, hogy megtudjam, nekem van-e Pálmalevelem. Állítólag nincs mindenkinek. Az emberi sorsok pedig nagyon hasonlóak. EMBERIEK!


De tudósok meg tudják állapítani, hogy mikor írták a leveleket, mert, hogy vannak ilyenek, az tény. Hogy írtak rá valamit, az is. Kérdés: ezt csalási céllal gyártotta valaki, vagy valóban annyira régi, mint állítják. Szóval, egyszerűen kíváncsi vagyok.

2013. máj. 25. 22:59
 15/16 anonim ***** válasza:

most őszintén egy kicsit belegondolva az emberi természetbe... szerintetek ha valaki találna olyan iratokat ahol az emberek sorsa meg van írva megosztaná bárkivel is...

ha el is adná azokat azt hiszem nem csak 60 ezerért


ugyanakkor ha tényleg igaz volna jogunk volna a a saját sorsunk ingyen és bérmentve megtudni, de mivel ez nem igaz mert a saját sorsod változik és a jövő nem állandó hanem te magad alakítod és nem egy fa levele amire állítólag meg van írva

2013. máj. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az írás régiségét nem tudják megállapítani, hanem csak azt, milyen régi a "pálmaleveled".
2013. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!