Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha egyetlen lehetőséged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyetlen lehetőséged lenne, élnél vele? Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Apám húsz éve csalja anyukámat egy nővel.Mint utólag kiderült,anya néhányszor megtudta.Talán miattam és tesóm miatt,meg az idős nagyszülők miatt akiket ápolt,nem lépett,csak megkérte apámat,hagyja már abban...Most újra fény derült rá,és mostmár én is tudom. Úgy érzem anyának új életet kell kezdenie. Ő már belefáradt mindenbe,nem fogja tudni meglépni amit kell,ő is beteg. Az egyetlen kiút ebből a szarból az az,hogy választás elé állítom:apám megy,vagy én költözök. Napok óta tart ez a cirkusz,apám most persze "jófej",kuncsorogna vissza,és undorodom tőle mert úgy látom kezdd biztos lenni a dolgában.

Te mit tennél?Ha elhajtom apámat,meg fogja viselni anyut,de úgy érzem vállalnom kell ezt,egy új életet reményében,amit ezáltal én szerzek anyunak...


köszönöm...


2013. ápr. 7. 13:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%

Mért is kéne beleszólnod??

Apád tart egy szeretőt a beteg Anyád mellett,és kitart mellette,ellát titeket.nem akarja elhagyni,mert valószínűleg szereti,de az ágyban kevés.Szerinted erről csak Apád tehet??

2013. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy minden fekete és fehér, mint ahogy sokszor a feldúlt emberek szokták látni a dolgokat. És valószínűleg beleszólni sem szerencsés. Gondolj bele, ha apukád elmegy, Te maradsz anyuddal de meddig is? Jön egy szerelem, új családod lesz nagy valószínűséggel Te is kirepülsz. És anyud maradt egyedül. Ebbe belegondoltál?
2013. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
Hat dragam, ha az en gyerekem valaha is ilyennel elem allna, hogy valasszak kozte, meg az apja kozott, akit ezek szerint 20 eve szeretek, akkor is, ha megcsal, ha eddig szemet hunytam felette, akkor ez ezutan sem lesz maskent, tehat a valaszom Segitsek csomagolni, kislanyom, vagy megy egyedul is?
2013. ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem segitenél anyádnak, hanem csak még nehezebb helyzetbe hoznád.

Ha régebb óta tud a dolgoról, akkor nem valószinü, hogy emiatt elválna apádtól.

Anyádnak AKKOR kellene új életet kezdenie, ha Ö akarná, TE ne akarj helyette gondolkodni. Elvégre ez az Ö életet, az Ö párkapcsolata, NEKED semmi beleszólásod.


Ha anyádat választás elé állítod, akkor adott esetben szedheted a sátorfádat, ha apádat választja, amire igen nagy esély van. ERRE gondoltál egyáltalán, Van hová menned?

TE semmiképpen nem tudsz ANYÁDNAK új életet szerezni, ezt legfeljebb ö tudná megtenni, ha akarná.


ÉN mindenképpen kimaradnék ebböl, ha nem tetszik apám viselkedése, akkor ÉN nem beszélnék vele, de ANYÁMAT nem akarnám semmire kényszeriteni.


Szóval inkább maradj nyugton, mielött nagyon megütdö a bokádat.

2013. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
ha anyád eddig nem lépett,nem is fog.Minek ütöd bele az orrod.Vannak ilyen nők akikkel mindent meg lehet csinálni mert annyira oda van a férjéért.Ő tépte ő szagolja.
2013. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

1. Nem ő tart el minket,sokszor munkája sincs

2. Itthon kiskirálykodik,mindenben az van amit és ahogyan ő akarja


"drágám" "kislányom" stb. GRATULÁLOK ANNAK,AKI EGY LELKI VÁLSÁGBAN LÉVŐ EMBERREL CSAK ILYEN HANGNEMBEN TUD BESZÉLNI...NYILVÁN NEM IS TUDSZ MINDENT,EZ NEM A TE HIBÁD,DE AZÉRT UGYANMÁR...UGYANMÁR...SZÉGYELD EL MAGAD EMBER...

ENNYI VOLT A REAGÁLÁSOM ERRE,SEMMI TÖBB EZENTÚL

2013. ápr. 7. 14:12
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
Kedves kerdezo, semmi banto szandekom nem volt. A gyerekemet dragamnak, illetve kislanyomnak hivom es mivel elkepzeltem en mit tennek, ha o igy allna elem, igy is valaszoltam, a magam neveben. Bocsanat, ha ez rosszul esett, ettol fuggetlenul a valaszomat tartom.
2013. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem igen is joga van beleszólni..Elvégre a szüleiről van szó,nem távolabbi rokonról,velük él együtt..

Anyuddal mi a baj?Nem tudni mi van a háttérben..

2013. ápr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Te nem tudsz csak úgy új életet "szerezni" senkinek, még annak sem, akit a legjobban szeretsz a világon. Mindenki önálló egyéniség, joga van dönteni, vagy nem dönteni az életéről. Édesanyád felnőtt ember, meghallgathatja a tanácsaidat, ha akarja és úgy dönt, ahogy akar.


Ha nem fogja fel, hogy neki így nem jó, akkor még nincs azon a szinten, hogy ezt eldöntse, tehát hagyni kell. Egy kissé erőszakos vagy, még ha jó cselekedettel is próbálod álcázni. Éld a saját életed !

2013. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
#3, hát a te gyereked se lennék...
2013. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!