Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vehetem ezt egy jelnek, hogy...

Vehetem ezt egy jelnek, hogy máshogy gondolkodjak? (hosszú)

Figyelt kérdés
Ballagásomra kaptam egy összeget hogy ezen egy szép, új karórát vegyek a régi helyett, ami sajnos megállt egy fél éve, de mindennap hordtam, ugyanis nagyon szerettem és sokak szóvá is tették hogy nagyon tetszetős. Ki is néztem aztán az új órát amibe egyből szerelmes lettem (csak interneten keresztül volt rá lehetőségem) meg is rendeltem azonnal. Viszont elgondolkodtam azon, lehet hogy ez egy kicsit sznobság ez az óra 50k ért... Azonban egy hónap várakozás után sem akart megérkezni, így írtak nekem egy levelet hogy sajnálják de nem tudják beszerezni a nagykertől. Ezen a napon pont hirtelen elkezdett ketyegni a régi 40 éves órám, amin hihetetlenül meglepődtem. Mennyi ennek a valószínüsége hogy ez a két esemény, egyszerre történjen? Tekinthetem ezt valami jelnek, hogy jobban gondoljam meg mire költök és mik az igazi értékek az életben? szerintetek?
2013. máj. 23. 00:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez arra jel, hogy vidd el az óráshoz egy kiadós tisztításra, mielőtt elnyírja a ganaj a picike alkatrészeit.
2013. máj. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igazad van :D el is vittem csak azt mondta az órás hogy jobb nem is foglalkozni vele mert ez egy szar.... :D

Dehát ha magától elindul egy félév után...

2013. máj. 23. 01:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Másik doktornak is megmutatnám, hátha. Bár ha kopott, akkor persze más a helyzet...
2013. máj. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
El is viszem majd, ami lényegesen olcsóbb mint egy új... de ez akkor is rohadtul érdekes nem?
2013. máj. 23. 01:10
 5/13 anonim válasza:
hát szerintem minden mögött nem érdemes spirituális jelentést keresni!.!.
2013. máj. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Persze minden mögött nem is kell sőt egyáltalán nem is szoktam, de ez valahogy mélyen elgondolkodtatott. Különösen azért mert nagyon elbizonytalanodtam h kell ez nekem egyaltalan... Erre megmutatta hogy nem, mert a másik is pont olyan jól mutatja az időt ráadásul meg családi emlék is mert nagyapámé volt.
2013. máj. 23. 02:17
 7/13 Ítélethozó ***** válasza:

Én a helyedben azt az 50ezret félre tenném a nehéz időkre, sajnos ma olyan a helyzet, hogy már ebben a korban muszáj elkezdi félre rakni a pénzt. Egyetemi éveid alatt jól fog jönni majd a pénz, a karóra meg teljesen felesleges a mai világban. Persze, akinek a bőre alatt is pénz van, annak egy jó státusz szimbólum, de gondolom ez nálad nem áll fent.

Kereshetsz benne mélyebb jelentés, mint a tényeket (nem volt a webshopban), vagy megelégedhetsz csak ennyivel. DE a lényegen mit sem változtat, beláttad ennek hatására, hogy az élet nem az anyagi javak körül forog, és főleg nem a teljesen felesleges dolgok körül, szóval... Mit is mondhatnék én, mindent amire abban a pillanatban szükséged volt megkaptad! A tanítást! Kívánom, hogy az életed további szakaszaiban is ilyen nyitott "szemmel" járj! Szép egészséget!

2013. máj. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Antimod ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Engem is sok ilyen "összecsengés" vesz körül. Ne azzal foglalkozz szerintem, hogy ez egy jel, vagy nem az, hanem azzal, hogy HA az, mit akarna neked megmutatni. Tekintheted úgy is jelnek, hogy átlendített egy elbizonytalanodáson. De csak rajtad múlik, hogyan tovább.
2013. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát hogy is fogalmazzak, nem vagyunk anyagilag minuszban, de valóban jól sem állunk. Egy ilyet még pont megengedhettem volna hiszen tulajdonképp arra kaptam a pénzt, de költhetem másra is. Ezek után tényleg férrerakom. Köszi a válaszokat!
2013. máj. 23. 09:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Hááát... Ha azt mondod h az órád fél évet állt az 182,5 nap legyen 183, hogy egyszerűbb legyen számolni és a másikra egy hónap után mondták, hogy nem tudják rendelni ezért az összes eset 183*30=5490. És mivel csak 30 olyan nap van amikor egyszerre történhetett mindkettő eset ezért 30/5490 tehát olyan 0,54% az esélye.


Tekintheted, ha úgy érzed h neked ettől jó.


És szerintem krumpli.

2013. máj. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!