Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik ilyen...

Szerintetek létezik ilyen véletlen? Kicsit hosszú sztori, de kérlek olvad el, nem uncsi.

Figyelt kérdés
Katasztrofális időszakot éltem meg emberi kapcsolatok szempontjából, főleg ami a barátságokat illeti. Rengeteg baráttal elhalt a kapcsolat, volt, aki szó nélkül felszívódott, volt, akiről kiderült, hogy olyan dogokat tett ellenem a hátam mögött, amit az ellenségek szoktak. Történt olyan is, hogy megismerkedtem valakivel, azt hittem új barátot nyertem, majd róla is kiderült, hogy sajnos nem minden arany, ami fénylik. Aztán valahogy nem sikerült új barátokat szerezni. Én nyitottan, barátságosan álltam a számomra szimpatikus emberekhez, de ennyiben maradt a dolog. Néha eldumáltunk, de amikor mondtam, hogy találkozzunk melón kívül is, már nem igazán voltak vevők a dologra. Nagyon rosszul esett, hogy nem kellek senkinek. Pedig nem vagyok se csúnya, hogy szégyellni kelljen, se buta, se kellemetlen ember szerintem. Aztán télen a legjobb fiúbarátom részegen közölte, hogy ki nem állhat engem azóta, amióta lefeküdtem az egyik közös ismerősünkkel, és én ezért mekkora k*rva vagyok és ezen nem bír túllépni. Nem azért, mert szerelmes belém, de bosszantja a hiúságát. Szóval ilyesmik történtek. És még rengeteg hasonló történt. Ott álltam NULLA baráttal, de tényleg úgy kell elképzelni, hogy SENKI barátom nem volt. Aztán most szombaton este zokogva meséltem a testvéremnek, hogy miért történik ez így? Miért van ez? És elkezdtem neki nosztalgiázni, hogy az egyetemen mennyire más volt minden, és mennyire hiányoznak a régi egyetemi barátok és hogy mennyire szép időszakot éltem meg akkoriban egy bizonyos társasággal. Eltelt kb. fél óra és megszólalt a telefonom... ennek a társaságnak az egyik tagja hívott, hogy a napokban látott valahol és de jó, hogy egymás közelében vagyunk, mert jó lenne, ha elmennék egy buliba, ahol ott lesz mindenki a régi bandából! Kb 5 éve nem beszéltem ezekkel az emberekkel, szétszéledtünk. Úgy érzem, hogy a legnagyobb mélypontomon kaptam egy ajándékot az élettől ennek a hívásnak a formájában. Egyébként kicsit már ivott a s rác, amikor hívott, szóval nem volt számkijelzés és amúgy is majdnem este 11 volt már és nem is akartam felvenni, mert nem szoktam rejtett számot felvenni. De mégis felvettem valamiért... Létezik ilyen véletlen szerintetek?
2013. márc. 6. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát..nekem is egy gombnyomás a távkapcsolón picit hasonló (de ugyanekkora nagy) szerencsét és változást hozott az életemben....szóval igen, vannak :)
2013. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem véletlen!

Ez volt a sorsod. Az volt a feladatod, hogy tanulj a megromlott kapcsolatok kudarcaiból és fejlődj ezáltal. És ez sikerült, így az élet újra megajándékozott azokkal az emberi kapcsolatokkal, amelyek a mindennapi életben nagyon fontosak. :)

2013. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
mivel véletlenek nincsenek, szerintem pont ez az a "véletlen" amire te vártál, hogy megint sínen menjenek a dolgok. Hajrá :)
2013. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 PrettyVillain ***** válasza:
100%
Első, elmesélnéd, hogy a távkapcsolód hogy hozott szerencsét? Kíváncsi lettem :)
2013. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok!:) Nagyon hálás vagyok a sorsnak, hogy kaptam egy új esélyt barátokra találni! nagyon meg fogom őket becsülni, ezt megfogadom. Majd márc. közepén lesz a buli, de már nagyon izgatott vagyok!
2013. márc. 6. 21:32
 6/9 A kérdező kommentje:
A távkapcsolós sztori engem is érdekelne:)
2013. márc. 6. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy az a fiú szerintem beléd volt zúgva,csak túl büszke volt,hogy elismerje
2013. márc. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Akkor ők voltak az igazi barátaid, mert megérezték,hogy szükséges van rájuk :D Becsüld meg... Ugyanabban a cipőben járok,mint te, de nekem nincs remény,hogy jobb legyen :/

Azért örülök,hogy valaki kilábal egy ilyen rossz helyzetből :)

2013. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ne keseregj. Én is feladtam az egészet már, a legnagyobb mélypontom közepén történt mindez mint írtam. Már úgy voltam vele, hogy tényleg itt hagyok mindent és szó szerint világgá megyek. Hiszek abban, hogy az élet kárpótolja az embert és megtérül a szenvedés. Az elmúlt 2 évem egyébként tömény f*s volt. Otthagyott a szerelmem is, akin egész eddig képtelen voltam túllépni, de most talán új srác is feltűnt a láthatáron. Holnap találkozunk, olyan izgatott vagyok mint már rég. Én sem hittem, hogy normálisan fognak alakulni a dolgaim.
2013. márc. 8. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!