Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért fogják meg a kezem a...

Miért fogják meg a kezem a gyerekek az utcán? 2-5 éves gyerekek megérintenek, vagy csak megállnak előttem és néznek. Van magyarázat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. máj. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hello.

1. magyarázat: Te vagy a cukros bácsi és már nagyon vártak rád ...

2. magyarázat: a kisgyermekek kb. 4 éves korukig látják az ember auráját és az embert körülvevő szelllemi lényeket. Akinek erős és pozitív kisugárzása van és jótékony szellemek veszik körül, azokat a gyerekek is szeretik és szívesen vannak a társaságukban.

2013. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
EZT velem is csinálják! De minimum bámulnak, amíg ki nem kerülök a látókörükből. Én is kíváncsi lennék, miért!
2013. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg télapónak vagy öltözve?
2013. okt. 17. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én úgy tudom, hogy a gyerekek 7 éves korukig látnak aurát, és más szellemi lényeket. De ez nem rossz, kár, hogy elmúlik náluk
2014. jan. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem meseltek hogy amikor 3eves voltam ha meglattam az egyik ismerosunket mindig sirtam mert olyan fenyes volt az auraja. unokatesommal kevesebb mint egy honap elteressel szulettunk o is mindig sirt ha meglatta. de hogy sirtunk felveti hogy lehet hogy rossz szellemek voltak korulotte. de en ezt kizartnak tartom annyira pozitiv kisugarzasu ember... a kinezete a beszede egyszeruen minden egyebkent konyvtarban dolgozik. szerintetek?
2014. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon szép vagy, vagy oltári ronda. Esetleg a szád a homlokodra nőtt, vagy nincs orrod, vagy a saját füleidből kukucskálsz kifelé. Lehet, hogy csak 3 ujjad van mint Ítinek, vagy éppen 8 (egy kezeden), ezért fogdossák a kezed. Ez a Te szempontodból tök normális dolog, hiszen ilyen kézzel vagy arcberendezéssel nőttél fel, tehát számodra semmi érdekes sincs a 8 ujjban vagy a homlokra nőtt szájban. Számodra ez a természetes. Viszont az átlagember szempontjából ezek általában szenzációs, esetleg visszataszító dolgok, de minimum furcsa, szokatlan jelenségek, ezért szoktak a gyerekek megbámulni. A felnőttek már nem ilyen nyíltak, ők illendőségből úgy tesznek veled szemben, mintha te is teljesen normális kinézetű lennél. Ők a hátad mögött szörnyülködnek a kinézeteden, de ennek igazából nem kell különösebb jelentőséget tulajdonítanod. A felnőttek már csak ilyenek.
2014. ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!