Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van, hogy látok egy alakot, a...

Van, hogy látok egy alakot, a másik pillanatban már nincs ott. Mi ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bocs ha rossz helyre tettem,de igazából nem tudom mi ez...nem szoktam tőlük megijedni,mert nálam ez elég gyakori...gondoltam már szellemre(stb.) meg arra,hogy csak odaképzelem...


Itt az egyik eset:

Az öcsémért mentem a suliba,látom,hogy valaki ül a padon.(nem volt túl magas,sötétbarna haja,és kicsit kerekebb feje volt,fehér pulcsiba,és világosabb farmerbe volt)Elnéztem,majd vissza és már nem volt ott...lépteket nem hallottam pedig jó fülem van.Amikor hazaértem és bementem a szobámba,ott ült az asztalomon,majd eltűnt.


Valakinek hasonló esetek???


(Bocs a rossz fogalmazásért fenn,de gyorsan akartam írni...)



2013. máj. 25. 10:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
igen,én is csak találgatni tudok..
2013. máj. 26. 07:36
 12/12 anonim válasza:
Hát igen elég durva volt,és csak utólag esett le nekem is,h azért volt hátborzongató amikor elhaladt mellettem,mert az ő lépteinek nem volt zaja! Pedig apró kavicsos talajon ment a járda mellett,amin én haladtam....
2013. máj. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!