Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ez a különös kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez a különös kapcsolat? Barátság, szerelem vagy mi volt ez?

Figyelt kérdés
Már kicsivel több mint egy éve találkoztam a baráti körömön keresztül egy fiúval először csak elkezdtünk beszélgetni szép lassan megismertük a másikat(pontosabban önmagukat mivel kiderült ,hogy hihetetlen sok dologban egyezünk (ugyanazokat szeretjük illetve utáljuk,szerencse szám és születési dátum is megegyezik teljesen csak ő idősebb 2 évvel,gyakori az is ,hogy egyszerre mondunk ki valamit vagy nem is vagyunk egy légtérbe de én kitalálom milyen zokni van rajta:D )eleinte volt fellángolás köztük az tény ez részemről félév volt részéről kicsit több utána így néha néha visszajött ez az érzés ,hogy bár vele lehetnék utána meg ,hogy milyen jó így barátnak...viszont mostanában nem értem miért de az agyamra megy néha már úgy érzem gyűlölöm,undorodom tőle de azt is tudom ha bajban lenne kapásból ugranék érte ,hogy segítsek neki..:S
2011. aug. 25. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
meg akarja szurkálni a fosódat
2011. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én meg a tiedet szurkálnám szamuráj karddal
2011. aug. 30. 08:42
 3/3 anonim ***** válasza:
94%
Mar vagy egy oraja ezen rohogok!!!!!!
2012. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!