Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van esély rá, hogy megvaltozzo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, hogy megvaltozzon vagy szakitsak most?

Figyelt kérdés
8hónapja vagyok együtt a parommal.szeretjuk egymast, sok oromunk van egymasban de Sok a vita, civodas. Többsége azért mert rettentő nehez termeszetuek vagyunk őt az en rendmaniam es maximalizmusom zavarja! Engem meg Zavar hogy nem akar rendes bejelentett allast, mert azt vallja hogy "az adokartyas legalis munkakkal csak szegeny marad az ember"! 23évesen legvarakat épít nempedig egzisztenciat. Kepes lenne 30evesen is a szuleivel lakni!Mit tegyek?

2013. jún. 5. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a rendmániádat nem tűrni, az még ok, abban te is tudnál változni. de nem feketézhet örökké...
2013. jún. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ivilicious ***** válasza:
nekem alapból nem kellene egy olyan ember, hogy "majd lesz valahogy" . nem kell pénzes pasi, soha nem érdekelt,de legyen életcélja ,és ne egy ingyenélő akarjon lenni.....
2013. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolatban vannak viták, nézeteltérése, kisebb nagyobb hullámvölgyek. A rendmániád szerintem még nem igazán probléma, bár ha kétnaponta törölgetnéd a szekrényeket a por miatt, akkor biztos hogy lekötöznélek valahova. A pasid hozzá állása az élethez, na az ami itt a probléma. Nem lehet így élni célok nélkül. Hát a mi generációnknak nem nagyon lesz nyugdíja de így neki még esélye sem lesz rá. Kezdenie kéne valamit az életével, mert ez az így elfeketézek dolog ideig óráig megoldás csak. Gondolom te se szeretnéd hogy a NAV kopogjon be és mondja: Jöttünk megnézni a lakááááást! Én is a semmiből indulok 23 évesen a szüleimnél lakok, de nem azért mert itt szeretnék hanem a jelenlegi állásomból éhen halnék egy albérletbe. Vannak céljaim szeretnék elérni dolgokat. Nekem se tetszik amikor megkapom a fizut és látom hogy 60 ezret levonnak csak úgy.
2013. jún. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%

Más szemében a szálkát, sajátodban a gerendát...


Mindketten ilyenek vagytok ezt hívják maximalizmusnak. Csak Ő másképp éli meg.

2013. jún. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Abban igaza van, hogy Magyarországon átlagember tisztességes munkából soha nem fog meggazdagodni. Hogy most feketézik azt azért teszi, hogy megszedjétek magatok és később biztosabb legyen az egzisztenciátok. Rosszul fizető munkától ez az életbe nem lesz meg..az annak jó vegetálni akinek az alapjai már megvannak (ház kocsi stb..) és csak hónapról hónapra kell élnie. Szerintem még örülhetnél is neki, hogy ilyen. Hisz van célja az, hogy nem akar nyomorogni!! Az igaz, hogy később a feketésézre rá lehet fizetni de ideiglenesen nem egy rossz megoldás. Valószinüleg voltak életcéljai de látva a helyzetet hogy átlag ember a húsosfazéknak mégcsak közelébe sem kerül hanem épphogy épen nem hal a gyári minimálbértől nem csodálom, hogy minden reménye elszállt és megmaradt a majd lesz valahogy kezdetű dolognál. Sajnos hiába vannak életcéljai valakinek hiába tesz meg értük mindent vannak dolgok amiket egyszerüen nem érhetsz el. Persze nem az érettségire gondolok. Ameddig el lehet jutni addig el is kell de világmegváltó terveket kergetni megint csak butaság. Semmi rosszat nem látok abban sem,hogy 30 évese n a szüleivel éljen minthogy egy panelban nyomorogjon. Ha szeretnéd elfogadnád ilyennek a célajaival együtt. Ha meg pénzes pasi kell saját lakással kocsival biztos egzisztenciával akkor hagyd el. Ma kicsiny hazánkban elég sok embernek MUSZÁJ a szüleivel élnie nem jókedvében teszi a többség, elhiheted. Én is a falra mászom tőlük de egyszerüen nincs annyi keresem, hogy elköltözzek.
2013. jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a rendmánia is tud idegesítő lenni, nem kell mindennek haptákban állni, nem kell úgy kinézni a lakásnak, mintha ott nem lakna senki,

így amit leírtál, azért kevés, nem igazán tudom mit csinál, tény nem azok lettek gazdagok akik mindent bevallanak és legálisan dolgoznak, szóval a leírásból nem derül ki pontosan mit hogyan képzel, úgy is fog változni, de egymást piszkáljátok folyamatosan, akkor ennek értelme nincs N

2013. jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyébként meg miért kell gazdagnak lenni? Vagy ez az Ő célja?
2013. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ivilicious ***** válasza:
100%

miben merül ki am a rendmániád?

én egy asztalnál nem tudok megülni,hogy ne igazgassak meg mindent szimmetrikusan, becenevem Monk volt sokáig :D:D:D:D

2013. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is igazat tudok adni abban, hogy rendes melóból itt nem fog jól élni az ember, annyit keres, hogy a számláit befizesse. 25 éves létemre nekem is az első bejelentett munkahelyem a mostani. :D Igaz, a kereset jónak mondható, de sokat kell dolgozni, így pedig nem sok értelme van pénzt keresni, hogy távol vagyok a Páromtól, barátaimtól. míg tanultam a "feketézésből" kb ugyanennyit összeszedtem, mint amit ma keresek, na ez a nem mindegy. Szóval ezt megértem. Bár nekem van konkrét tervem, hogyan éljek legálisan "meló" nélkül.

Rendmánia... Én sem vagyok valami rendszerető, vagyis az vagyok, de nem nagyon tartok rendet. Nekem a káosz a rend. Mikor bomba robban a szobában, úgy néz ki, akkor érdekes mód mindent megtalálok, mikor összepakol "valaki" akkor meg mindent fél napig keresek. Javaslom hagyj neki egy kis teret, mondjuk egy fél szobát, ahol káoszt csinálhat magának, amolyan játszótér. :)

A többi részen pedig alkalmazz "jutalomrendszert". jutalmazd meg ha valamit úgy csinál, ahogy megbeszéltétek, egy idő után az lesz a megszokott nála "jutalom" nélkül is. Tudom, elég furán hangzik, hogy kutyaként tanítsd, de beválik. Mondjuk ha szétdobálja a ruháit, hagyd ott, szépen összegyűlik, mikor már nincs mit felvegyen, mondd, hogy akkor mosod ki, ha a szennyesbe rakja, vagy ilyesmi.

Mindenhol vannak viták, mindent lehet kezelni normálisan, gondolkodva és megbeszélve. Biztos találtok olyan megoldást, ami mindkettőtöknek megfelelő.

2013. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem lenyeges hogy kogazdag luxuskocsiskecos pasim legyen! Csak ne nezzen le engem mert en tisztessegesen tanultan lediplomaztam es meg akarok tanulni hogy rendes allasom es biztos hatterem legyen! Ezen az egy dolgob kivul a kapcsolatunk nagyon jo! Sokat nevetunk,a sex is jo, sok kozos programunk van. A kis civakodasok meg mindig elcsitulnak! De felek hogy ez a hozzaallas elrontja a jo dolgokat! En mindig fegyelmezettsegre rendszeressegre precizitasra hajtottam, es a "lesz valahogy" motto nem nyujt nekem biztonsagerzetet.
2013. jún. 5. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!