Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kérhetek őszinte vélemény a...

Kérhetek őszinte vélemény a Mérlegekről?

Figyelt kérdés

Lényegtelen hogy pozitív vagy negatív, nyugodtan lehet panaszkodni is. :)

Ha válaszolsz, azért írd meg azt is, hogy te milyen jegyű vagy.

Elsősorban a személyiségükre vagyok kíváncsi, de jöhet bármi, szerelem, munka, stb:)


2012. márc. 11. 10:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Az enyimé csak 5 kilóig mér. :(
2012. márc. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szar lehet neked.
2012. márc. 11. 11:57
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ahogy én megismertem a mérlegeket, a legszimpatikusabb jegy.Tudnak szeretni, megértőek, csak kicsit lusták, nem szeretik a munkát, nem jutsz egyről a kettőre velük.Vízöntő vagyok amúgy :)
2012. márc. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 yossarian44 ***** válasza:
66%

Ha teljesen őszinte akarok lenni, hát akkor nem lesz szép, amit írok. Azok, amik a packingon vannak, azok csak 5 kilóig mérnek, és elég gyorsan lemerülnek. Azok, amik a kacshúst mérik már elég jók, sokáig bírják, csak elég kiakasztó, hogy néha nem rakosgatsz rá semmit, és látod, hogy a súly folyamatosan fel és le mozog olyan 10-20 grammot. Azért ez kellemetlen, mert 25g a hibahatár a mérésnél.


Jegyem most nincs, csak ez a kopott Stagecouch napijegy, amit tegnapelőtt vettem.

2012. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mérlegek akiket ismerek!

Negatív: Lusta, munkakerülő, erőszakos, önző, egoista, hűtlen, imád a középpontban lenni, megbízhatatlan, mindig mindenhonnan késik, gyáva és csak a szája nagy


Pozitív: azért szeretni is lehet őket mivel, jószívű, együttműködő, humoros, segítőkész, kedves, mindig lehet rá számítani, közvetlen, lehet vele hülyéskedni, védelmező, kitartó

2012. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nagyon hiszek ebben, szerintem durva általánosítások vannak benne, de mérleg jegyű vagyok, és egy barátnőm szerint tipikus példány vagyok, 1-2 dolgot leszámítva.


És hogy milyen is vagyok:

határozatlan, egy csomót mérlegelek szinte minden előtt, viszont ha olyanom van, egyik pillanatról a másikra képes vagyok belevágni dolgokba.

Kerülöm a konfliktusokat, igyekszek megtalálni mindenkivel a közös nevezőt, az elveim mellett kitartok, de a véleményemet igyekszem diplomatikusan közölni, másokat nem megbántva, az ő véleményüket tiszteletben tartva.

Nem szeretem a szélsőségeket

Imádom a művészeteket

Párkapcsolatban is fontos, hogy legyen szabadságom, és ezt a másiknak is megadom.

Lusta vagyok, viszont amibe belekezdek, azt a lehető legjobban akarom megcsinálni, nem számít, meddig tart és mibe kerül.

Mindenem a nyugalom.


Ami szerinte nem tipikus mérleg tulajdonság: nem szeretem a divatot, a csillogást, az ékszereket, valamint utálok a társaság középpontjában lenni, és hűséges vagyok.


Hogy ezek mennyire tipikus vagy nem tipikus tulajdonságok, döntsétek el ti. :)

2012. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ja és nagyon irigyek..
2012. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hisz a kompromisszumokban, emiatt jó diplomata. Szereti a szépséget, és a kifinomultságot. Nem szereti bepiszkolni a kezét a szó szoros értelmében, és leginkább kerüli azt a területet, ahol ezt követelnék tőle. Bájos és barátkozó és mint partner működik a legjobban. Leginkább fiatalon házasodik, de sokszor többször. Társas lény, kecses, és hajlamos a közösségi életre, szeret másokat szórakoztatni, és jól kikapcsolódni. Fontos számára a nyugalom és a harmónia, és mindenre képes, hogy ezt elérje.

bővebbet www.nemethagi.com alatt találsz.

2012. márc. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek:)
2012. márc. 12. 16:18
 10/14 anonim ***** válasza:

Apukám pl. mérleg, és el sem tudnék képzelni nagyszerűbb fatert nála :) Az állatokért és általában véve a természetért rajong, a humort nagyon sokra becsüli (van is hozzá érzéke), az őszinteséget úgyszintén, a konfliktusoktól kirázza a hideg, nem tudja elviselni azokat, akik el vannak ájulva maguktól, imád játszani, bármibe belefog, az működik/mutatós. Hajlamos viszont homokba dugni a fejét, ha nézeteltérésről van szó, illetve úgy tűnhet kívülálló szemmel, hogy társaságban megjátssza a vagány fickót, pedig csak szereti megadni a módját.

Van még egy mérleg barátom, akivel szintén zökkenőmentesen ki lehet jönni. Ő is egy jóindulatú poéngyár egyébként.

Skorpió lány

2012. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!