Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti is érzitek hogy nagyon...

Ti is érzitek hogy nagyon felgyorsult az idő és meglehetősen emelkedik a kollektív rezgésszint?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 13:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem csak túllőtted magad.
2013. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Itt (onkormanyzatnal varok a soromra) epp lelassult az ido. De a rezgesszintem mar tenyleg egyre magasabb, lassan le is utok valakit...
2013. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Antimod ***** válasza:

"nagyon felgyorsult az idő"


Ezt hogy érted? Az idő mindenki számára relatív. Olyan is van, akinek szinte változatlan (bár egyre kevesebb), alig érzékeli annak múlását.


"és meglehetősen emelkedik a kollektív rezgésszint"


Ezt hogyan érzed? Mik a jelei számodra?

2013. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
Nincs olyan, hogy kollektív rezgésszint, sőt, olyan sem, hogy rezgésszint.
2013. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Utolsónak. Fizika órán kiszámoltuk az osztálytársam hullámhosszát, ugyanis fizikai tény, hogy minden rezeg, a részecskéknek ezért hullámtermészetük, a hullámoknak pedig részecske természetük is van.


A kérdésre viszont nem tudok válaszolni...

2013. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#5: Elsősorban azért írtam a válaszomat, mert az ezotériában, alternatív gyógyászatban és mindenféle áltudományban igen gyakran használják (többek között) a rezgéssel kapcsolatos fogalmakat. A rezgésszint egy nem létező fogalom, nincs mögötte értelem és jelentés. Rezgésszám, frekvencia, hullámhossz, rezonancia létezik, rezgésszint, rezgéssík és hasonlók pedig nem, csak kitalált fogalmak, amikkel a laikus közönséget etetik.


Igazad van abban, hogy minden részecske hullámtermészetű is, és ezért gyakorlatilag minden rezeg az Univerzumban. Ez azonban egy igen általános, szinte semmit sem jelentő kijelentés, amit előszeretettel értelmeznek rosszul.


Milyen hullámhosszát számoltátok ki az osztálytársadnak? Nincs olyan, hogy "az ő hullámhossza", ez így önmagában értelmetlen. Az általa kibocsátott elektromágneses sugárzás hullámhossz-spektrumát számolgattátok? Vagy valahogy megbecsültétek a testének a mechanikai sajátfrekvenciáit?


Szóval csak arra igyekszem felhívni a figyelmet, hogy ha kollektív rezgésszinthez meg mindenféle titokzatos energiamezőkhöz hasonló fogalmakkal találkozol, akkor kezdj el gyanakodni, mert minden bizonnyal áltudományos maszlaggal van dolgod ;)


Ignoramus

2013. júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Jaja, de még mindig 2013 at írunk és szerintem a vibrátor a seggedben rezeg jobban kajakra kollektívan...
2013. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ignoramus. Ha valaki aki igazán keserű hangulatban van, és melléd ül, nem érzed hogy legszívesebben arrébb ülnél?

Ugyanígy, ha valaki eszméletlenül boldog, és a közeledben van, talán nem is veszed őt észre, mégis valamitől jobban érezheted magad. Röviden ez a rezgésszinted, a gondolataid, érzéseid kivetülése, hogy hogyan állsz hozzá a külvilághoz (az, hogy a gondolataidnak rezgése van, már tudományosan is bizonyított). Amúgy nem értem mi bajod a szóval, szint=magasabb, alacsonyabb érték.

És ne mondd, hogy amit műszerekkel nem lehet kimutatni, az már nem is létezik.


Egyébként lehet érezni, csak figyelni kell. De ezt sem egyféle opcióval lehet csak magyarázni...

Általában ugye akkor érezzük gyorsnak az idő múlását, amikor több dolog történik viszonylag rövid idő alatt. Szerintem azok számára akik folyton agyalnak valamin, és kevésbé vannak a jelenben, már gyorsabban telik az idő mint azoknak pl., akik hamarabb túllépnek egyes szituációkon, és nem próbálják meg fejtegetni a dolgokat. Egy eseménytelen nap emlékei sem maradnak meg annyira, ellentétben azokéval amiben valami új történik.. Most részben vagy ez a helyzet a felelős, vagy az hogy egyre többen kezdenek elmélkedni dolgokon..

2013. júl. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem meg nem volt ilyen, hogy kenyszerem lenne odebbulni, egy rossz hangulatu ember mellol. A hangulatat amugy is csak a mimikaja, kommunikacioja arulja el. Hattal allva, nem tudod eldonteni, hogy milyen hangulata van.

A "tudomanyosan bizonyitott" jelzovel is ovatosan dobaloznek, manapsag a sellok letezesere is vannak "bizonyitekok", keress ra a youtube-on.

A felgyorsult idot szinten eleg nehez ertelmezni, mint elottem is irtak ez viszonylagos. Azt is kerdezhetne ennyi erovel, hogy "eszrevettetek-e, hogy a suly konnyebb lett"?

2013. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Antimod ***** válasza:

"Hattal allva, nem tudod eldonteni, hogy milyen hangulata van."


Egy egyszerű teszt: nézz ki valakit egy tömegben, és aki nem lát téged, mert háttal áll neked, vagy egyáltalán nem feléd néz (és elég távol vagy ahhoz tőle, hogy a perifériás látómezejében észrevegye a tekintetedet). Előbb-utóbb hirtelen feléd, rád fog nézni, kíváncsi tekintettel, mert észrevette, hogy valaki őt figyeli. Főleg nőknél működik ez (természetesen tömegrendezvényen, ahol mindenki őt figyeli, nem). Nagyon sok esetben magam is meglepődve tapasztaltam, hogy valahova önkéntelenül odanéztem hirtelen, mintha hallottam volna onnan valamit (holott nem), és valaki hirtelen elkapta a tekintetét rólam.

Tulajdonképpen ez a szemezés alapja is valahol, már ami a párkapcsolatot illeti.

Ezt sem lehet megmagyarázni, hogyan működik, de nagyon sok esetben működik.

2013. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!