Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyire mered felvállalni a...

Mennyire mered felvállalni a mai világban, hogy spirituális értékrendet vallasz?

Figyelt kérdés

ZoltánKvantumfizikus kérdése :


Ha megnézzük akár az itteni magukat szkeptikusoknak nevező ateisták, szűklátókörű materialisták válaszait kézenfekvő a kérdés.



#spiritualitás #szűklátókörű_materialista
2013. júl. 13. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Ha rákérdeznek vagy ilyen témára terelődik a szó, én mindig elmondom a véleményem . Amúgy nincs is olyan ismerősöm aki ne hinne mondjuk az UFO-kban :-)


OM

2013. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
89%
Nem érdekel más véleménye ezzel kapcsolatban. Én nem tagadom meg önmagam! Ez így helyes.
2013. júl. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan felvállalhatod, semmi baj nem lesz, csak ne az utcán és a buszon híreszteld :)
2013. júl. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Farkas András D. ***** válasza:
89%
Szerintem abban hihetsz amiben akarsz, mert a hit a legnagyobb fegyver, csak ne erőltesd rá másra a hited, de nyugodtan felvállalhatod és én fel is vállalom, mert ha én nem ítélem el őket, hogy olyat imádnak amire nincs bizonyíték, ők se ítéljenek el, mert olyanban hiszek amire nincs bizonyíték.
2013. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mindig elmondom a véleményem egy témáról.
2013. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
amikor elkezdem használni az erőm már elhiszik és nem nevetnek....
2013. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Jogotok van ezoidiotnak lenni, és nekünk (beszűkült, gondolkodni képes) mareialistateistaszkeptikus fújj embereknek jogunk van megmondani, hogy baromság, amikben hisztek.
2013. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Egyre több ember van, aki felvállalja, amiben hisz, többek között én is. Abszolút spirituális szemléletű vagyok, és most óriási szerencsém van, mert találtam egy embert, aki egy az egyben olyan, mint én. Emellett van egy másik személy is, akivel mindent meg tudok osztani, és ők ketten elég hitet adnak nekem, hogy igenis merjem felvállalni. Persze más embernek pedig megvan a joga ahhoz, hogy azt higgyen, amit akar, így soha nem akarok senkit meggyőzni vagy "téríteni". :)

Egyébként 16/L vagyok, ami fura lehet, mivel a spirituális életszemlélet az én korosztályomban nem valami gyakori jelenség úgy, hogy az ember komolyan is gondolja... (Az újonnan megismert személyhez ez is köt, mivel ő is csak 17.)

2013. júl. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
simán vállalom. van olyan aki még nem? Elég gáz lehet xd
2013. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!