Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ezt már nem...

Mit tegyek? Ezt már nem bírom:/ Léteznek szellemek, vagy csak képzelődöm? :OO

Figyelt kérdés

Szisztok! Én egy 13 éves lány vagyok... Már kb. 2éve látomásaim vannak... Anyuék nem hisznek a szellemekben.. de én és a nővérem hiszünk.. mert szoktunk látni olyanokat amiket nem nagyon szeretnénk. Előszőr a nővérem kezdett el parázni, akkor én még azt hittem, hogy ő a hülye.. meg minden. de utána kezdett egy kicsit hihetőbb lenni ez az egész rémálom.:/

a tesóm minden este látott ilyen árnyakat... 2hónap után már éjjel beszélt is velük. ezt persze elmesélte anyuéknak.. ők meg dilidokihoz akarták vinni, mert annyira parázott... egész nap csak azokról az emberekről beszélt... ezt szerencsére kinőtte... de most én vagyok abban a kórban.. és már énis kezdek parázni, hogy mi lesz ha hozzám is szólni fognak és én is ilyen depis leszek.. még szerencsére nem kezdtem el velük komunikálni... de énis szoktam őket látni. éjjel amikor felkelek, vagy nappal amikor rájuk gondolok akkor is valamikor, nekem az éjjel az olyan mint egy végtelen sötétség... a házunk úgy van meg csinálva, hogy (emeleten lakunk) egy nagyon hosszú folyósó köt össze minket az enyuékkal. az én szobám ajtaja mellett egyből jön a nővérem ajtaja... és tegnap amikor a nővérem elment a barátnőjéhez éjszakai csajos bulira, akkor egyedül voltam hátul... és egyszercsak olyan érzésem lett mintha valaki fölöttem állt volna...azt hallottam, hogy szuszog valaki...és mászkál a szobámban. éreztem, hogy az arcomon egy kéz végigsimul...elkezdett rázni a hideg...reszkettem...de közben a fejem tiszta víz volt...nem éreztem a lábam, a kezem... semmilyen testrészemet.. a fejemet tudtam mozgatni, de nemnagyon mertem... nemjött ki a torkomon egy hang se. és nagyon féltem, hogy mi lesz velem... azután, hogy mi történt nemtudom.. nem emlékszem semmire. reggel a szobám másik végébe ébresztettek fel az anyuék... és kérdezték, hogy mivan... és nekik is csak ezt tudtam elmondani...amikor jött haza a nővérem... kérdezte, hogy miért küldtem neki sms-t... énmeg néztem rá úgy mint egy hülyére... mert még arra se emlékeztem... nemtudom, hogy mi volt/ mi történt azon az éjszakán... de valami/ valaki van ebben a házban...és ezt anyuék nem hiszik el... légyszi, segítsetek...nemtudom, hogy mit csináljak... ha még anyuék se hisznek nekem...:/ remélem,hogy ti megértitek, hogy min megyek keresztül... és válaszolni is tudtok rá.


2011. ápr. 24. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, én is voltam ilyen helyzetben és megoldódott. Tudod hogy? Nem néztem hülye és rémisztő dokumentum filmeket, főként szellemekről, és visszább vettem a képzelő erőmet is. Egy időben teljesen ráparáztam ezekre, éjjel aludni nem tudtam, iszonyú volt, majd megőrültem tőle annyira féltem, fáradt voltam nappal is állandóan. Aztán erőt vettem magamon és még mindig van, hogy félek, de mostmár tudom, hogy csak a képzeletem játszik velem. Este a sötétben felerősödnek a hangok is, másképp hallasz bármilyen neszt mint nappal, nappal lehet meg sem hallanád amúgy. Annyi minden hat ránk, a levegő, az illatok és sokmindent gondolattal tudunk befolyásolni. Ezért vannak olyan emberek például, akik el is hiszik azt, amit kitalálnak, közben nem igaz, mert annyira beleélik magukat és átélik a helyzetet, hogy valóság lesz belőle az agyukban. Ugyanezen az elven működik az öngyógyulás is, hogy nagyon akar valaki meggyógyulni a rákból, az agyának küldi a jeleket folyamatosan és akármilyen csoda, de meggyógyul, nem egy eset volt már rá. Ezen a félelmeden csak saját magad tudsz változtatni. Azt nem tudom, hogy léteznek-e szellemek, vagy sem, én is próbáltam már utána járni, ezt is mindenki maga dönti el, minthogy hisz-e Istenben vagy sem. Át tudom érezni a problémád, én is azt hittem már, hogy bekattantam. Ráadásul én akkor már nem a szüleimmel laktam, hanem külön lakásban a barátommal és sokszor őt hívogattam éjjel (mert ő akkor melózott), hogy mikor jön már meg hogy félek.
2011. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne nézz hülye filmeket.
2011. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Mond anyudéknak, hogy aludjanak te vagy a nővéred szobájába és reggel mondják el, hogy láttak-e, hallottak-e valami különöset.

Ha hallottak mondj el nekik mindent amiről eddig nem szóltál és fontos lehet!

2012. jan. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tamcsi20003 válasza:
tudod én is így vagyok szörnyű todom:OO
2013. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pandus18 válasza:
nagyon durva :O én hiszek neked. nem vagyok az a félős típus de már én is kezdek parázni. amúgy 18 éves vagyok.valamelyik nap este 8-9 körül egyedül maradtam itthon mert a barátom akkor ment haza. kocsival jöttek érte így hát nem kísértem haza. na szóval leültem gépezni (a gép az ajtónak háttal van) és olyan érzésem lett, mintha valaki figyelne. hátranéztem és egy fekete alakot láttam az ajtóban. ledermedtem az ijedségtől és bebújtam a takaró alá. nem mertem aludni. este 10 körül jöttek anyuék elmondtam nekik és azt mondták hogy beképzeltem pedig biztos vagyok benne hogy NEM! 11 óra körül lefeküdtem aludni. az ágyam a gép mellett van és így látom az ajtót. nem merek/bírok aludni mert félek hogy vmi megint megjelenik. de amúgy ezt a kérdést már fel is tettem ezen az oldalon. csak nem bővítettem így ki. nekem azt tanácsolták hogy küldjem el a szellemet. ma 6 óra körül el is küldtem. mondtam neki hogy adjon jelet és magától bekapcsolt a gépem. megpróbáltam nem félni. elmondtam neki hogy hagyjon békén mert nem tudok koncentrálni. majd kikapcsolt a gépem. remélem nem fog történni semmi se. küldd el te is. én ezt tanácsolom.
2014. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!