Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Oké, tegyük fel hogy emberi...

Oké, tegyük fel hogy emberi ruhánkba kódolva lehet némi reptilián-dns. Mennyiben befolyásolja ez a viselkedésünket? Minden Földre inkarnálódottnál jelen van? Feltétlenül "negatív" célú entitásoktól származhat?

Figyelt kérdés
...Egy feltevés, és annyi kérdés. :) Nem számít hányan mennek neki, ha érkeznek válaszok; azokat előre is köszönöm.

2013. júl. 16. 03:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
lehet hogy nem minden emberi fajban van reptoid DNS, ki tudja. Lehet a zsidókban poloskoid DNS van, a kínaiakban lumbulábi és így tovább
2013. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem David Icke-tól hallottam erről először, tőle csak sokadjára. Valóban mond jókat a tudatról, meg a rendszer működéséről, de van amit nem lehet bizonyítani addig, amíg max. mi magunk nem látjuk.


Amúgy én nem hiszem, hogy a Föld alapvetően egy "börtönbolygó" céllal jött létre.. Ahogy azt sem, hogy ezek a reptiliánok teremtettek minket; az már más, hogy "beleszóltak" az eredeti genetikánkba.


Egyébként ha már szóba jött az önmegváltás; mégis ki más tudna megváltani, ha nem saját magad? :) Szükséges másokkal kapcsolatba lépni, hogy eleget tapasztalhass, de a "megváltás" nem jöhet létre külső személy által.


# 9/11 tegnap 10:42


Teljesen igazad van.. Az egó meg tényleg eszméletlenül tud akadályozni az igazság keresésében. :)

Azt hiszem a kérdésből mindenki az Anunnakikra asszociált, de így is sok infó gyűlt össze, amiből lettek válaszok. Nagyon érdekes válaszok... Most jön a töprengős rész:)

2013. júl. 24. 23:46
 13/16 anonim ***** válasza:
2013. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hű de rég nem voltam itt. Köszönöm a linket Súr. Nagyon érdekes amiket írsz! Már kezdenek világosodni a dolgok, még meg voltam kissé szeppenve, mikor a kérdést feltettem /látván, hogy járnak erre is éber tudatú játékosok :)/. Ezek szerint nem baj/véletlen, ha sok effajta gondolatom, álmom van, annak ellenére, hogy alapból a Fény vezérel?.. Egyszerűen vannak dolgok, amiket nem tudok összeegyeztetni. Nagyon kell szűrni, az biztos. Még olvasgatom majd a blogot.
2013. szept. 18. 02:06
 15/16 anonim ***** válasza:
58%

>afoldlapos.blog.hu


LOL, ez igen! :D

2013. szept. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

9/


Tudom régi a kérdés meg a válaszok is de ha véletlenül olvasod ezt

Erre adnál egy kis magyarázatot


"Minden ember végső célja a felemelkedés, de közben tapasztal és újjászületik amíg arra rá nem jön, hogy átverik ás bármire képes az ember egyénileg mert társteremtő, tehát akér örröké is élhet a fizikai testben. ( reptilián propaganda a halál is egyébként) nem létezik halál, elmúlás és idő sem csak a jelen létezik.


Csak a reptiliánok több ezer év alatt az emberi tudatott úgy befolyásolták, hogy az ember saját maga megteremti a halált, az időt és az elmúlást."


Most akkor,hogy teremtette meg az ember az időt meg a halált?Oké értem,hogy számokkal számoljuk az időt de az anélkül is létezik csak így látható is,a halál meg szintén létező dolog,ha létezik az újraszületés az se jelent semmit mert mi most vagyunk mi ha a lélek újraszületik megint az már egy másik testben másik személyiség lesz ergo nem mi akik most vagyunk.Szóval nekem ez az újra születés is baromság mert mi értelme van ha nem mi leszünk?

2023. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!