Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nyilas férfiak, vallnak rátok...

Nyilas férfiak, vallnak rátok ezek a belső tulajdonságok?

Figyelt kérdés
Most ismerkedek egy nyilas sráccal, ő kezdte az ismerkedést, 19 éves, a legtöbbet én beszélek egy témáról én kezdeményezem a beszélgetést ő nem olyan beszédes tipus igazából, ha van olyan téma ami leköti akkor tud rola sokat beszélni:) nagyon megértő, segitőkész, biztatást is kapok, elnéző velem szembe,viszont egója az van ezért bizok benne nagyon és titokra is megkértem a minap ami elég kellemetlen lenne ha kiderülne és mondta hogy bizzak benne megtartja a titkom nem fecsegi ki mert tudná milyen lenne megérti..megbizhatóak vagytok télleg? Milyen tulajdonságaitok vannak még ezen kivül, passzolnak?:) Irjátok le kérlek:) 20/L.
2013. júl. 28. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy az egójuk, sértődékenyek, elvárják hogy segíts, nem segítőkészek,(nálad ez maximum az udvarlás része az alaptermészetük nem ilyen) türelmetlenek más emberrel szemben, elviharzanak onnan ahol egyszer megbántják őket, képesek nagyon megsérteni embereket és észre se veszik stb . Viszont kitartóak és átlagosságban nincs köztük hülye. Olyasmi mintha a rákokból kivonnád a családcentrikusságot.
2013. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám nyilad, és teljes mértékben igaz rá az, amit az előző írt.
2013. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Helló! Én kos vagyok nem lennék esetleg helyette jó?
2013. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerek pár nyilas pasit, eggyel együtt is éltem, és őszinte leszek: nem olyanok mint akit te leírtál. Önző, egocentrikus, a végtelenségig hűtlen, hirtelen fellángoló típus, könnyen "szerelmes" lesz és hamar el is veszti az érdeklődését. Ugyanakkor kapcsolatfüggő, kényelmes, arcátlan kamugép-->elhagyni nem, megcsalni simán. Udvarlási időszak: fantasztikus, tünemény, főnyereménynek álcázva. Az én nyilas pasim is ilyen volt, a barátnőmé is, annak az apja is, másik barátnőm nyilasa is. Ettől függetlenül én az mondom: baromira nem mérvadó ez a pár eset, mert nem a csillagjegy határozza meg egy ember személyiségét, jellemét. Vagy ha nagyon ragaszkodsz az ezoterikus megközelítéshez ne csak a napjegyét vedd figyelembe, hanem pontos születési dátum és hely alapján csináltass róla 5ezerért egy pontos elemzést, vagy tölts le egy erre alkalmas ingyenes programot. Bár én inkább azt ajánlanám, hogy ismerd meg, de mindenki abban hisz amiben akar.
2013. júl. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!