Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20 év feletti (normális)...

20 év feletti (normális) férfiak! Hogy néz ki SZÁMOTOKRA egy szép nő? Belső és külső tulajdonságok egyaránt érdekelnek. Ha gondoljátok, fotókat is linkelhettek. Kort is írjatok!

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagy mell, kicsi hátsó, hosszú szőke haj, és valami magas beosztásban dolgozzon! 27/F
2013. júl. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
nagy mell, jó segg, ne legyen dagadt és nem legyen hülye.
2013. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

25 vagyok. Ha európaiban gondolkodunk, akkor külsőre mondjuk nekem konkrétan a fekete, vagy sötétbarna hajú, kék vagy zöld szemű, világos bőrű (utálom a szolisakat), helyes, aranyos arcú lányok jönnek be (ehhez hasonlít pl Carly Rae Jepsen).


Belsőleg pedig ami a legfontosabb, hogy szeressen, ragaszkodjon, legyen értelmes és mindenekelőtt vidám. Miattam lehet lusta, hanyag, néha bunkó, vagy akármi, de ez a négy legyen meg benne.

2013. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem pl. Nagy Adri az etalon :D eddig 2 olyan barátnőm volt, aki. hasonlított rá ;) [link]
2013. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jah, testről semmit nem írtam, de az annyira nem is számít. Lehet olyan, akin van mit fogni, van plusz, de miattam lehet deszka is; annyira nem érdekel.
2013. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2013. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Vékony, magas, kis mell, hosszú haj, mosolygós, pörgős, megértő, gondoskodó, szavahihető, hiteles.
2013. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs lustaságból és nemtörődömségből fakadóan elhízva, külsőleg megvan az alapvető ápoltság, akkor nagy baj már nincs. Belső? Ha már elfogad olyannak amilyen vagyok és nem akar mindenáron a saját képére formálni, nagyrészt nyert ügye van. Minden más alakítható kis odafigyeléssel és türelemmel :)

Ha hazai berkekből kellene mondanom egy ideált akkor Szekeres Nóra lenne az. [link]

23/f

2013. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hát nálam, belső: legyen szenvedélyes, kiszámíthatatlan, bár igazából szeretem a végleteket:)

Külső: nagy mell, kerek popo, hosszabb haj, lehet kicsit husibb is:)szép arc, vastag ajkak, markáns szem:)

23/f

2013. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szekeres Nóra nálam is nagy favorit!
2013. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!