Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mik azok a belső...

Lányok! Mik azok a belső tulajdonságok amik a legfontosabbak egy fiú megítélésének során?

Figyelt kérdés
A vádlit tényleg lecsekkoljátok amúgy?
2013. júl. 13. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
A vádli az nem belső tulajdonság, hacsak nem a az izomrostokra gondolsz a harántcsíkolt izomszöveteknél.
2013. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, nálam haj :) aztán igen, vádli ;)
2013. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Meg szoktam nézni egy srác vádliját, de nem ez az első gondolatom :D

Legyen udvarias és ne legyen bunkó. Ez a kettő nekem nagyon fontos. Meg persze, h legyen őszinte.

2013. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2# ui: belsőt nem tudunk lecsekkolni :)
2013. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Legyen udvarias, humoros és ne görcsöljön mindenen, adja magát, ne legyen félénk.

A vádlit megnézem és tetszik ha izmos kidolgozott, de az sem baj ha átlagos, nem ez a fő szempont :D Csak max egy jó pont.

2013. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"legyen udvarias, kedves, vicces, aranyos" Aztán összejönnek az első seggf*jjel aki az útjukba kerül.
2013. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Első körben legyen okos, intelligens, mert ezek miatt tudok felnézni valakire nagyon. Legyen abszolút szellemi partner számomra.

Ne engedje, hogy a fejére nőjek, tudjon kezelni, ha hisztizni próbálok, már az elején.

A mostani párom már ilyen. Az esze a helyén, tapasztaltabb nálam, és mivel már van gyereke, a hiszti sem igazán hatja meg, ezért nem is próbálkozom vele.

Külsőre a többség nem mondaná jó pasinak, de szerencsére nem a többségnek kell szeretnie, hanem nekem. :) :)

(Vádlit nem csekkolok, a lábat egyben nézem.)

2013. júl. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A vádli csak azért érdekelt, mert azt hallottam, a csajok megnézik a fiúk vádliját, sokszor elsőnek. Ezen ledöbbentem és gondoltam megkérdezem :D Köszi a sok választ.
2013. júl. 13. 20:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezen most én is ledöbbentem.
2013. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!