Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Állás-mágia? :D Bevonzás,...

Állás-mágia? :D Bevonzás, agykontroll, boszorkánymágia: minden jöhet?

Figyelt kérdés

Megtaláltam álmaim állását. Megpályáztam, megkerestem ott dolgozó ismerőst, hogy szóljon az érdekemben. Nekem KELL az az állás!

Milyen módszerek vannak a kívánságok valóra váltására? Hullócsillagot is fogok vadászni egész hétvégén, megígérem!

Agykontrollal, bevonzással: gyakorlati leírást kérek, hogy hogyan!

Nem veszem ezt véresen komolyan, de annyira-annyira nagyon jó lenne....


Aki humoros választ akar írni, azt arra kérem, hogy TÉNYLEG legyen humoros. :)



2013. febr. 22. 19:50
 1/1 anonim válasza:

A bevonzás szerintem nem működne mert te itt nem magadnak akarsz feladatot adni hanem a munkaadódnak. A választás nem a te dolgod. Ha komoly a cég és a pozíció is akkor már minden eldőlt, ugyanis fejvadász cégek magánnyomozói már mindent tudnak rólad. Amúgy meg mindig jöhet valaki csókos aki mellett nincs esélyed.

Ha jó csaj vagy és a főnök nem egy gátlásos jófiú akkor vannak még alternatíváid.

2013. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!