Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember aki...

Kovács kody kérdése:

Van itt olyan ember aki sikeresen be vonzott dolgokat tudatosan az életében? vonzástörvénye! Idíóták kíméljenek!

Figyelt kérdés

csak azért kérdezem mert volt tegnap egy egészen különös dolog amit saját magamnak be vonzottam! jöttem Pestről haza éjjel 2 fele lehetett! és ahogy az én falum közelében jártam kocsival éreztem,hogy rendőrökkel fogok találkozni és a legrosszabb amitől tartottam hogy mind jelen helyzetben láttam!

Mit add Isten egy kereszteződésnél a rendőrök utánam jöttek fény jelzéssel le állítottak!

Közúti ellenőrzés! szig kártya stb....... vezetői engedély nuku nem volt nálam otthon hagytam véletlenül nagyon féltem mikor rá jöttem, hogy nincs nálam a jogsim! azt hittem, hogy agyvérzést kapok! attól tartottam, h be visznek az őrsre az még hagyjál! de még ,hogy pénz bírságra is számíthattam helyszíni bírságon csekken 45000 ezer ft-ot kell, hogy ki fizessek!


ti mit vonzottatok be magatoknak?


2013. júl. 18. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Én régen nagyon sokat PlayStationoztam egy játékkal a tesómmal. Nagyon szerettük azt a játékot.

Nemrég történt, hogy egyik este erről a játékról álmodtam éjszaka. Évekkel ezelőtt játszottam vele utoljára talán 10 éve. Nem mondtam senkinek, hogy erről álmodtam igazából nem is nagyon foglalkoztam vele. Másnap a tesóm elkezdett erről a játékról beszélni, hogy emlékszem e rá, hogy mennyit játszottunk vele, meg a szereplőkre emlékszem-e. Akkor jutott eszembe az álmom és nagyon fura volt. Most, hogy ez véletlen lehet, igazából nagyon durva szerintem.

2013. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen negativ dolgot sosem vonzottam, sőt, ellenkezőleg, csak és kizárólag jó dolgokat :)

Pl. Munkát, hogy X.Y. hivjon fel, havi nagy bevásárláskor, hogy legyen parkolóhely a kapu közelében, hasonlók.

2013. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mióta hallottam a vonzás törvényéről csak negatív dolgokat vonzottam be.. most hogy azt hittem kezdek pozitív lenni kirúgtak..
2013. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vonzom az idiótákat.
2013. júl. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2013. aug. 8. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!