Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan lett itt ennyi sátánista?!

Honnan lett itt ennyi sátánista?!

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, itt minden második kérdésben vagy sátánista akar lenni, vagy már az. Mikor lett ez divat? Vagy eddig is az volt csak én nem vettem észre? És a sátánistáknak egyáltalán ebben mi a jó? Néha nem értem az embereket...

2013. aug. 9. 08:37
1 2 3
 1/23 The Lizah Reloading ***** válasza:
20%
Megvilágosodtak.
2013. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%

Ez most a divat a tizenévesek közt. Valaki kitalálta, rájöttek, hogy ezzel frankón lehet szívrohamot okozni anyunak meg apunak, nagymama egyből veti a keresztet és ez már elég is volt. Csináltak 2 weboldalt és most mindenki úgy olvassa azokat mint a szentírást.

Most meg megy a "-Hűűű te még nem vagy sátánista? -Dee én megvagyok nagyon világosolóda!". Remélem kinövik.

Érdemes lenne ráguglizni ezeknek a kölyköknek, hogy a 80-as 90-es években sátánizmus címén miket csináltak Amerikában. Jaaa hogy ez nem az mert ez spirituális meg ez nagyon ősi. Értem én de akkor meg minek hívjátok magatokat úgy? ...

(tudom, hogy ezért kapom majd a flame-t rendesen de ez van...)

2013. aug. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Plusz egy a ketteshez. Hülyegyerekdivat. A legtöbben kinövik hamar, aki nem, azt szánjuk.
2013. aug. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
8%
Azért mert mi ebben hiszünk. Mi tudjuk, hogy ez jó, semmi rossz nincs benne. Nem is értem mi bajotok van vele. És ez nem divat!
2013. aug. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 The Lizah Reloading ***** válasza:
2%
Mondjatok amit akartok Én tudom, hogy köztünk az ELIT több diplomás, magasan kvalifikált, igen intelligens vezető beosztású ember van és a világot manipuláljuk a háttérból.Ahogy David Icke is megmondta.
2013. aug. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

"a világot manipuláljuk a háttérból"


A jóédesanyátokat manipuláljátok a háttérbÓl,azt.

2013. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Háhhááhááá! Oszt' találkoztatok már a Sátánotokkal? Bagger kiderül, hogy nem csak a politikusok manipulálnak, hanem már ezek a nyomorultak is?! Kezdek félni, hogy még ostobábbak veszik itt át az irányítás.
2013. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

Nem lett több sátánista, inkább az ezotéria és az okkultizmus jött a divatba, ezek pedig nem egyenlők a sátánizmussal :-)


OM

2013. aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Először is, köszönöm a válaszokat. 2-essel egyet értek, én is úgy kezdtem észrevenni, hogy a legtöbben inkább divatból csinálják. Hogy ez nekik miért jó még mindig nem értem, de mindegy is. :)

4-es, na, te valamit félreértettél. Engem nem érdekel, hogy te miben hiszel/mit képviselsz. Nincs semmi bajom a "hitetekkel", csak minden második kérdés gyakorin a sátánizmusról szól (ahogy ez is, tudom), de miért? Ezt nem értem.

8-as, Na, látod épp ez a baj! Mert, ahogy te is mondod : a sátánizmus nem egyenlő az okkultizmussal/ezotériával. Akkor miért csak ez az "ág" ilyen népszerű? Azért, valljuk be, vannak ennél jobb, és érdekesebb dolgok is. És, igenis, szerintem több sátánista lett. Vagy csak több arról szóló fake kérdés.

2013. aug. 9. 10:04
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
Mindenki sátánista egy ideig, csak aztán különköltözik Anyutól és Aputól.
2013. aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!