Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan lett itt ennyi sátánista?!

Honnan lett itt ennyi sátánista?!

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, itt minden második kérdésben vagy sátánista akar lenni, vagy már az. Mikor lett ez divat? Vagy eddig is az volt csak én nem vettem észre? És a sátánistáknak egyáltalán ebben mi a jó? Néha nem értem az embereket...

2013. aug. 9. 08:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
36%

"Jaaa hogy ez nem az mert ez spirituális meg ez nagyon ősi. Értem én de akkor meg minek hívjátok magatokat úgy? ... "


Azért hívjuk így magunkat, mert Sátán neve Távol-Keletről származik. A zsidók fogták az eredetileg Satanama/Satana/Satnam nevet (melynek jelentése szanszkritül "Igazság"), majd héber szóvá tették, aminek "ellenfél", "ellenség" jelentést adtak. Nyugodtan utána lehet nézni a kundalini jógában, ahol ugyanezeket a mantrákat használják. Illetve Távol-Kelet (ahonnan a Sátánizmus gyökerei származnak) szintén tele van Sátáni anagrammákkal: Satana nevű város, Sanatan Dharma, Sanat Kumura stb.

2013. aug. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
51%

Elmondom miből áll a mai "divatsátánizmus":

Mivel a legtöbb ilyen fiatal alapból ateista, ezért nem vehetik komolyan. A legtöbben poénnak szánják, akik komolyan gondolják azok meg kinőnek belőle.

És van egy másik fajta is: a metálsátánista. Ez a legkevésbé sem veszi komolyan, de mivel a metálzene természetfeletti/biblikus témákról szól, ezért akaratlanul is megtetszik neki ez a téma. Én is ilyen vagyok.

2013. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom a JoS-ra vonatkozik a kérdés. Tök jó az idiótáknak, mint minden vallás. Egyszerű, közérthető, biztosítja a csoporthoz tartozás érzését, kiélhetik a gyűlöletüket, azt hiszik, hogy ők igazi elit harcosok a gonosz zsidók ellen szóval van egyfajta különlegesség, rejtett tudás birtoklásának illúziója és gondolkodni nem kell, az Eridu megteszi helyetted. Ráadásul nem annyira mainstream mint a világvallások. Hát egy tizenévesnek kell ennél több?
2013. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Bezzeg a keresztényeket senki sem baszogatja.(mintha ők jobbak lennének)
2013. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
79%
Akik komolyan igazi a sátánisták azoknak azt üzenem,hogy ezzel csak azt érik el,hogy eladják a Sátánnak a lelküket,ami annyit jelent,hogy haláluk után a Pokolba kerülnek.És mégis ki szeretne oda jutni??A kérdésre pedig az a válaszom,hogy szerintem azért,mert furdólja őket a kíváncsiság és lehet,hogy már unják az életet és szeretnének valami '' izgit ,, .
2013. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt kèrdező! Ha komolyan érdekel a válasz, miért nem az általad sátánistakênt számon tartott oldalon érdeklődszaz okokról?

Az adott vàlaszokbòl làthatod, hogy milyen mennyisègben halmozódnak fel a primitív, hozzànemèrtő hsz-ek. Ha a spirituális sátánizmusra gondoltál akkor egyszerű a magyarázat: mi csak a természeti törvények alapján tekintünk az életre és ezek szerint cselekszünk. Igyekszünk kitljesedni az életben mind anyagilag, fizikailag, intellektuállisan és lelkileg is. Tehát a legcèlszerūbb és legkifizetődőbb életmódot éljük, ezért ösztönösen vonzódnak ehhez a vallához az emberek. A hipokrízis csùcsa, hogy olyanok vádolnak minket elvakultsággal és előítéleteskedéssel, akik semennyire sem jàrtasak a têmàban. Azt mondanom se kell, hogy az ilyen emberek kommentjei nem minket minősítenek.

2013. aug. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Zoboleh <3
2013. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
34%

Mikor lett ez a divat Kérdező? Amikor kinyitottuk a határainkat és bezúdult ez a sok színű, különböző minőségű vallásos hulladék.


Az ember hajlamos arra hogy vagy csak materialista módban gondolkodjon vagy ennek teljesen ellentétesen bigott módon gondolkodjon egy a lényeg, MÉG A LÁTSZATÁT IS KIKERÜLI ANNAK HOGY REÁLISAN ÉLJE AZ ÉLETET ÉS ÚGY IS GONDOLKODJON, mint ahogy illenék egy intelligens fajnak!

2013. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
73%
Na megint itt van ez a féreg...
2013. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

Te kis Süteményke-- Te miben vagy más a sátánistáktól? semmiben-- hogy is írtad?


""eladják a Sátánnak a lelküket,ami annyit jelent,hogy haláluk után a Pokolba kerülnek.És mégis ki szeretne oda jutni??A kérdésre pedig az a válaszom,hogy szerintem azért,mert furdólja őket a kíváncsiság és lehet,hogy már unják az életet és szeretnének valami '' izgit ,, .


szóval te hiszel egy olyan mesében, amit a vallások másik szektája sugallt, tömött a fejedbe.A Te hited alkotta meg a Sátán személyét, aki a minden rossznak teremtője, aztán a poklot, az alvilágot a hozzá tartozó tornáccal -- ahova majd a bűnös ember fog kerülni vagy épp a kereszteletlen gyermek.....


Szóval ne akarj Te másokat inteni, amikor a vallásotok is egy nagy ökörség...mennyországa,angyalok istennek trónusa pokol, ördögök a fő a sátán... ezek elképesztő antik est mesék a rossz gyerekeknek és rossz embereknek.

2013. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!