Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan lett itt ennyi sátánista?!

Honnan lett itt ennyi sátánista?!

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, itt minden második kérdésben vagy sátánista akar lenni, vagy már az. Mikor lett ez divat? Vagy eddig is az volt csak én nem vettem észre? És a sátánistáknak egyáltalán ebben mi a jó? Néha nem értem az embereket...

2013. aug. 9. 08:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Mami, lődd már le magad, vagy én teszem meg.
2013. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Van nekik ijen ébresztő rituáléjuk amivel ugymond az igazi tudásra ébresztik az embereket ami sátántol származoik.

Senki nem kerül a pokolba mert a reinkarnáció tény .

Divat lenne a sátánizmus nemhiszem csak a lázadó tini felfogás lehet az oka ...

2013. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mer' egyik jobban unatkozik,mint a másik,és összekellett fogni,hogy együtt hülyeségeket mormolva meg hinni vmi jobban vagy éppen rosszabban együtt unatkozhassanak.Mintha jobb dolguk sem lenne ennél.Ezeknek a diplomásoknak a papírjukkal ki lehetne törölni a s_ggüket,ha az eszük meg csak ennyi az élethez.Gyerek mellett is eljárkálnak majd macskát belezni?NEM B...,mert nem lesz idejük!!
2013. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!