Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az normális ha sokszor beleélm...

Az normális ha sokszor beleélm magam a filmbe v. könyvbe és ha vége rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, legalább jobban átjön, de azért a ló túloldalára se érdemes esni, lásd például amikor a sok hülye Barátok Közt néző élőben megfenyegették Zsoltot, mert a sorozatban verte Zsófit.
2013. aug. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is nagyon bele tudom élni magam bármibe aminek van egy kis története (ha tetszik), és utána persze hogy rossz, ha vége. De szerintem ez normális... Sokaktól hallottam már, hogy így csinálják.
2013. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök normális, nekem volt olyan könyv, aminél már a felénél sajnáltam, hogy majd vége lesz :) :/
2013. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, szerintem ez a normális :) Ez jelzi, hogy tényleg bele tudod élni magad. Az, ha csak átszaladsz egy könyvön, és utána kapod elő a másikat, nem jó. Végül is egy könyv erejéig egy másik világba kerülsz, megismerkedsz a szereplőkkel, kezded megérteni őket, megszeretni, vagy megutálni őket... megismerni a történetüket... furcsa lenne, ha egy világból való kiszakadás, az elválás ne fájna egy kicsit sem. Legalábbis szerintem. :)
2013. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljsen normális. Ha nem így éreznél akkor tök felesleges lenne elolvasni a könyvet.
2013. aug. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok filmmel én is úgy vagyok, hogy utána órákig, vagy akár napokig azon gondolkodom, hogy milyen jó lenne egy olyan életet élni, mint ami a filmben volt. És emiatt érzem rosszul magam. Feltéve, ha nem megerősít, hogy érjem el azt, amit akarok. :)
2013. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Persze hogy normális. 10 évesen majdnem sírtam is, mikor véget ért a kedvenc könyvem, de most is sajnálom, ha véget ér egy sorozat :)
2013. okt. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Előző vagyok


*ha véget ér egy sorozat, könyv vagy film.


(Ezt muszáj volt :D)

2013. okt. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!