Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz ennek a vége? Most ez...

Mi lesz ennek a vége? Most ez tényleg normális és csak én aggódom túl?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Röviden tömören: nov.24.-én jött meg utoljára, dec. 17.-én volt egy pozitív tesztem. A doki márciusban nem tapintott terhességet, ezért elküldött UH-ra nagy unszolás után. Akkor már 4.-szerre mentem hozzá. Akkor 14.hetesnek mondták. Eddig oké, stimmel minden. Aztán irány a terhesgondozás, ahol már szeptember 26-ra,majd 23-ra írtak ki. De miért? 31napos ciklusokkal szeptember 3-ra kellett volna.

A vicc, hogy hiába kérdezem, nincs válasz! És mivel 4.császár lesz, maximum 38.hétig hagyhatnák bent, mivel az előzőnél is nagy volt a rizikó a hegszétválás miatt.

Mit tennétek?

Keressek másik dokit? Vagy hagyjam ennyiben, ők tudják?


2013. júl. 16. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Èn keresnèk màsikat, sajàt èleted a pocaklakoè ès a gyerekek miatt is...
2013. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy így látja más is. Ezek szerint nem én kattantam meg. Köszi! :-)
2013. júl. 16. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ez egyáltalán nem normális hozzáállás mindenképpen válts dokit!!
2013. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is mindenképpen orvost váltanék. Az én ciklusom is pontosan akkor volt, mint a Tied, először aug. 31.-re, madj szept. 1-re írtak ki. A szept. 23., 26 nagyon későn van, az már bőven a 43-44. hét. Ne hagyd annyiban, keress másik orvost, és hajtsd az igazad, nehogy baj legyen a végén.

Sok sikert és könnyű szülést!

33+3 hkm

2013. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
válts mindenképp, bár a terheskönyvben írt dátumot már nem hiszem, h megváltoztatják. azt amúgy elvileg a védőnőd írta bele, nem az orvos, védőnőt meg nem cserélhetsz, maximum visszautasíthatod azt, akit kaptál és akkor nem lesz... de az orvost mindenképp cseréld le szerintem is, és kezdj ezzel a történettel az újnál
2013. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szülés időpontjánál nem veszik figyelembe, hány napos a ciklus. Az utolsó menzesz első napjától számítják a 40 hetet. Nekem se jön ki a szeptember 23. De lehet, hogy az uh méret alapján saccolták, és kisebb a baba.
2013. júl. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A baba nagyobb,mint a 30.hetes babáknak lenniük kellene, tehát még ez is alátámasztja.
2013. júl. 16. 18:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont egy honappal kesobb, dec. 24-en volt az utolso menzim es oktober 5re vagyok kiirva uh szerint. Menzi szerint szept. 30-ra.
2013. júl. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!