Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha a hullócsillag halált...

Ha a hullócsillag halált jelent, akkor ki merjek menni kívánni, ha meglátok egyet?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, hogy holnap van a születésnapom, amikor a maximum a "csillaghullás". Kicsit félek, mert egyet már láttam szerintem, és most nem tudom, hogy kívánjak, vagy parázzok a halál miatt? Köszi előre is..
2013. aug. 11. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Halált jelent? Ezt nem is tudtam. Én csak úgy megszokásból szoktam kívánni, veszteni nem vesztesz semmit..
2013. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. aug. 11. 21:35
 3/8 anonim válasza:
Ezt hol hallottad h halált jelent??Szerintem hülyeség..
2013. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Kívánj magadnak újraélesztést!
2013. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ezt most egy oldalról linkelem be: Bár ma már örömmel nézzük a hullócsillagokat, a múltban nem mindig gondoltak pozitívan rájuk. Sok helyen úgy tartották, halál hírét hozzák a hullócsillagok. A török területeken a hullócsillag 40 napon belüli halálesetet jelentett: az erősebb fényű hullócsillag szerencsés és jószívű ember halálát jövendölte, míg a gyengébb fényűek kevésbé szeretett és gyenge akaratú emberét. A török hódoltság ideje alatt ezek a hiedelmek kevésbé honosodtak meg.
2013. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
olyanról még nem hallottam hogy halált jelentene,viszont ma olvastam hogy állítólag minden hullócsillag egy szűz lányt jelent,szóval ritka dolog,érdemes kívánni
2013. aug. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Antimod ***** válasza:

Ez csak babona, a babonák pedig a félelemre építenek.

Menj ki, nézz hullócsillagokat, nagyon érdekes élmény! Azzal pedig, hogy mit "jelent", nem kell foglalkozni.

2013. aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dalek Traak ***** válasza:
Nyugodtan menj ki őket megnézni. Nem jelentenek semmit, csak ez is babona lehet.
2013. aug. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!