Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet tárgyakat mozgatni...

Lehet tárgyakat mozgatni mágiával?

Figyelt kérdés
egyszerű dolgokra gondolok mint pl a minden6ó c. filmben az éttermes jelenet amikor a borsot meg a sót magához húzza anélkül hogy hozzá nyúlna
2013. aug. 14. 11:42
 1/7 anonim válasza:
Hallottam már érdekes esetekről ezzel kapcsolatban, szóval szerintem lehetséges. :)Habár én nem tudom megcsinálni.
2013. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 schocko ***** válasza:
Mágnessel mozog...
2013. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BlackSword ***** válasza:
A mágia nem tud ilyeneket, a tudomány igen...
2013. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen tud, nem tudom a pontos nevét, de asszem' a felnőtt agykontrollon van ilyesmi
2013. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Farkas András D. ***** válasza:
Hát ha a mágia című könyvet hozzávágod valamihez, az mozgásba hozhat más tárgyat is, de amire te gondolsz, az inkább telekinézis, sok gyakorlás, és ha nincs hozzá érzéked sok elvesztegetett idő, nézd meg ezt az oldalt hátha segít: [link]
2013. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Honnan jöjjek rá hogy van érzékem hozzá?
2013. aug. 15. 15:51
 7/7 Farkas András D. ***** válasza:
Hát a legegyszerűbb az ha nem hitegeted magad, majd máskor sikerül, fejlődni fogok, stb. A PSI kerék és az inga jó, mert önbizalmat ad, de jó tudni, hogy gyakran a kezed és a légáramlat mozgatja, ha biztosra akarsz menni akassz fel egy ingát egy szögre vagy kiálló részre és bírd mozgásra, úgy hogy nem fújsz rá, vagy próbáld a gyertya lángját befolyásolni, egy hétnél több időt szerintem ne vesztegess rá, és keress olyan dolgot amire több bizonyíték van, például tanulj hipnózist, kifejezetten érdekes olvasmány.
2013. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!