Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy ez egy...

Lehetséges, hogy ez egy terraformált bolygó?

Figyelt kérdés

Az embernek van csontozata, de lehetséges, hogy ezt mesterségesen állították elő? Avagy az evolúció fordítva

ment végbe egy ideig aztán pedig előre?


A csontozat nélküli emberek és lények nem maradhattak fenn. Az ember több lényt tartalmazhat magában, már

évmilliók óta összeolvadva. Hogy melyek ezek, bizony jó

kérdés. Állítólag a gyomor külön lény volt, kitalálta

az embert, hogy gyorsabban tudjon enni :)


De a viccet félretéve, szerintem ez mesterségesen módosított ember, a régi jóval alacsonyabb volt és nem

volt csontozat, és koponya sem, de kb ilyen alakú volt.

Értem úgy, hogy már az ősember is modern ember volt, tehát

földön kívülről érkezett, volt csontozata és lesatnyult a benépesítésben.


Van-e valakinek valami suggallata, észrevétele a bolygóval

kapcsolatban, ami azt sejtetné, bizonyítaná, hogy ez nem is a mi eredeti bolygónk. Hanem mondjuk a Holdon nőttek

eredetileg növények és éltek az emberek mikor az lakható volt, majd később a Földet kellett terra(hold)formálni.


Érdekes amúgy, hogy mindenféle régi civilizációk mindent

tudnak a naprendszerről. Persze volt csontjuk, tehát mind

modern ember.


Tud-e valaki érveket felhozni amellett, hogy a Föld terraformált?



2013. aug. 17. 21:18
1 2
 1/11 acelsziv ***** válasza:
21%
a legegyszerűbb baktériumok kb 2000 féle aminosavat tartalmaznak. Még a 80 -as években kiszámították, hogy ahhoz hogy az őslevesben ilyen módon álljanak össze az összetevők pusztán a életlen szeszélye folytán, ahhoz kb 40 milliárd év lenne szükséges.
2013. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Atyaégteúristenjézuskaésmáriaszentjózsefallahsegítsenahülyékenaztarohadtéletmekkoraszájbatekertbaromsááááág!


Valami ilyen reakcióm volt az utolsó soroknál járva...


"Lehetséges, hogy ez egy terraformált bolygó?"


Nem.


"Az embernek van csontozata, de lehetséges, hogy ezt mesterségesen állították elő? "


Nem.


"Avagy az evolúció fordítva

ment végbe egy ideig aztán pedig előre? "


WTF?NEM.


"A csontozat nélküli emberek és lények nem maradhattak fenn."


Igaz.Tényleg nem élhettek.De volt egy fontosabb dolog is ami akadályozta az életben maradásukat:Hogy nem is léteztek ilyenek.


"Az ember több lényt tartalmazhat magában, már

évmilliók óta összeolvadva."


Nem.


"De a viccet félretéve, szerintem ez mesterségesen módosított ember, a régi jóval alacsonyabb volt és nem

volt csontozat, és koponya sem, de kb ilyen alakú volt. "


Hát nem tetted félre a viccet.Ez még ugyanolyan vicckategória mint a gyomros dolog.Még jó hogy csak szerinted...


"Értem úgy, hogy már az ősember is modern ember volt, tehát

földön kívülről érkezett, volt csontozata és lesatnyult a benépesítésben. "


Nem.


"Van-e valakinek valami suggallata, észrevétele a bolygóval

kapcsolatban, ami azt sejtetné, bizonyítaná, hogy ez nem is a mi eredeti bolygónk. Hanem mondjuk a Holdon nőttek

eredetileg növények és éltek az emberek mikor az lakható volt, majd később a Földet kellett terra(hold)formálni. "


Bocs,de csak ellenérveim vannak,amire nyilván nem vagy kíváncsi.


"Érdekes amúgy, hogy mindenféle régi civilizációk mindent

tudnak a naprendszerről. Persze volt csontjuk, tehát mind

modern ember. "


Aha...Nyilván ezért gondolta mindenki teljesen rosszul az újkorig a bolygók pályáit...Mert gát annyira tudatában voltak...


"Tud-e valaki érveket felhozni amellett, hogy a Föld terraformált?"


Ha valaki tudna az már rég nem itt lenne,hanem a nóbel díj átadón.

2013. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Acélszív:


Fogal,am nincs hogy került már megint szóba az abiogenézis (hurrá...) de semmi köze a témához.Azonkívül:A valószínüség számítás egy igen csak vicces dolog.Néha bejön,néha nem.És ha még a pontos adatok sincsenek meg,amik egy már évmilliárdokkal ezelőtti eseményeknél léteztek,akkor fokozottan többet tud tévedni.

2013. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 acelsziv ***** válasza:
33%
Nyilván igazad van. Én ezt a dolgot osztottam meg, mert egy ilyen adat némileg kétségessé teszi az élet spontán kialakulását.
2013. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Hűha, ekkora halom ökörséget már rég olvastam.

1. Rengeteg lénynek nincs csontozata (pl. csigák, hangyák)

2. Miért satnyultak volna le? Miért fejlődött volna vissza? Ennek semmi értelme.

3. Hogy ha olyan fejlett technológiánk volt, hogy idejöttünk egy másik bolygóról, akkor hova a francba tűnt mindez?

4. Igen sokat tudtak, de mivel nem volt még túl sok szabadidős lehetőség az emberek elég sokat nézték az eget.

5. Egyáltalán NEM tudtak mindent. Pl csak 6 bolygót ismertek, és még mostsem tudunk mndent.

Semmi érvet nem tudok felhozni mellette.

2013. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hol hallottál te bármiféle emberi ősről, csontozat nélkül? A gerincesek törzsébe tartozó összes élőlény egyik legalapvetőbb tulajdonsága éppen az, hogy gerincoszlopuk, és ehhez tartozó csontvázuk van!
2013. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
98%

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

xD H…hhháát, ez a világ legnagyobb poénja! xD

Alig bírtam elolvasni, úgy röhögtem, hogy a reggelim fele kiröpült a számból, a másik fele meg majdnem végzett velem - a sírkövemre biztosan azt írták volna, hogy: ”egy kis ananászos-kínai végzett vele. De boldogan halt meg.” xd


De *köhm komolyra fordítva a szót, muszáj reagálnom a felvázolt gondolatokra, ugyanis a kérdezőnek, teljesen és abszolút (;D) mértékben jók a meglátásai, csak némi magyarázatra szorulnak… :D


”Állítólag a gyomor külön lény volt, kitalálta az embert, hogy gyorsabban tudjon enni.”


Ez így van, ahogy mondod! Az emberek előtt a gyomrok uralták a Földet. Ott gurigáltak jobbra-balra, rengetek szem-, és fültanúja van az eseteknek. Ezek a gyomrok agyakra és májakra vadásztak, még az ősidőkben; akkor még meztelenül, majd mikor beköszöntött a jégkorszak ruhát varrtak maguknak, ez lett később az ember bőre…


”Az embernek van csontozata, de lehetséges, hogy ezt mesterségesen állították elő?”


Igen. Tudod, a gyomrok idővel rájöttek, hogy gyorsabban tudnának közlekedni, ha nem gurulnának a földön, ezért az emberi bőröket, először kipeckelték faágakkal, hogy járműveket készítsenek, ám ezek könnyen törtek, ráadásul mivel könnyűek is voltak, elrepültek, mint a sárkányok. Ezért a faágakat nehezebben törhető csontokra cserélték, a bőrt pedig tele pakolták különböző belső szervekkel, hogy a szél ne tudja olyan könnyen elrepíteni a sátrukat.


”Az ember több lényt tartalmazhat magában, már évmilliók óta összeolvadva.”


Igen. Nem csak a gyomor, de minden belső szervünk külön fajhoz tartozott, még az emberiség hajnalán, aztán a jégkorszak miatt mindegyik a jó meleg bőr alá húzódott, majd olyan jól összebratyiztak, hogy végül nem akartak tágítani egymás mellől… így született a testünk.


”A csontozat nélküli emberek és lények nem maradhattak fenn.”


Dehogy nem. Ők a ”gerinctelen emberek”. Még ma is él belőlük jó néhány… bár elég lassan kúsznak. Bosszantó, amikor belelép egybe az ember, főleg, ha megindul alatta. :P


”Avagy az evolúció fordítva ment végbe egy ideig aztán pedig előre?”


Az evolúció az már csak ilyen. Olyan, mint amikor elalszol a vonaton, és csak, miután már jócskán elhagytátok a célállomásodat ébredsz fel. Ekkor felszállsz az egyik visszafelé tartó szerelvényre, ám azon is elszenderedsz, így végül dühödben lestoppolsz egy többszörösen visszaeső sorozatgyilkost, aki még a holttestedet is meggyalázza. Eltűnteti a nyomaidat, füstként felemelkedsz a fellegekbe, majd esőként rázúdulsz a városra, ahová azelőtt akartál menni, mielőtt kecskének öltözve életedet veszítetted, két bőrruhás törpe, meg egy kiátkozott pap kezei által… Na, ilyen az evolúció.


”Szerintem ez mesterségesen módosított ember, a régi jóval alacsonyabb volt és nem volt csontozat, és koponya sem, de kb ilyen alakú volt.”


Ők a ”mézeskalács-emberek”. Velük is találkozhatsz még, manapság, nem csak a ”gerinctelen emberekkel”.


”Értem úgy, hogy már az ősember is modern ember volt, tehát földön kívülről érkezett, volt csontozata és lesatnyult a benépesítésben”


Ők a gerinctelen emberek ősei; ne keverd a mieinkkel! >:I


”Van-e valakinek valami sugallata, észrevétele a bolygóval kapcsolatban, ami azt sejtetné, bizonyítaná, hogy ez nem is a mi eredeti bolygónk.”


Van, mivel én a Mars szülötte vagyok! Még az otthoni suliban azt tanultam, hogy a Föld egy börtön-bolygó volt, ahová a Mars legveszedelmesebb belső szerveit száműzték. Később kiszabadultak, és összeálltak, mint a Beatles, majd benépesítették a bolygót. Bár Dr. Kováts Endre, az ”állítólagos” orvosom egyszer, az utolsó kezelésemen azt mondta, hogy ”tegyek le az effajta mellébeszélésekről”, de aztán kiugrott az ablakon, úgyhogy e megállapítása tárgytalan… A Superman meg váltig állítja, hogy a Mars nem is létezik. Én egyikőjüknek sem hiszek! Félkegyelműek, pf! :P


”Hanem mondjuk a Holdon nőttek eredetileg növények és éltek az emberek mikor az lakható volt, majd később a Földet kellett terra(hold)formálni.”


Ezt is tanúsítom, ugyanis, pl. egykor, a petúniákat a saját két kezemmel téptem ki a Hold egyik mezején, hogy elhódíthassam vele szívem választottját. A baj csak az volt, ugye, hogy mire a Vénuszra értem, a virágok elhervadtak. Pech. Ezután, dühömben a saját két kezemmel terraholdformáltam volna meg a Holdat, de már megelőzött néhány mézeskalács-ember. Dupla pech.


”Érdekes amúgy, hogy mindenféle régi civilizációk mindent tudnak a naprendszerről. Persze volt csontjuk, tehát mind

modern ember.”


A csontos emberek már csak ilyenek. Azok tudnak mindent. Chuck Norris, Steven Seagal, Son Goku… Nézd meg a tévében azt, amelyik ledoktorált. Mindig megtalálja a bűnözőket.


”Tud-e valaki érveket felhozni amellett, hogy a Föld terraformált?”


Nem. Bár sokakat ismerek, akik próbálkoztak ezzel a lehetőséggel, de eddig az összes bolond kudarcot vallott. De ezek mind nagyravágyó, zöldfülű suhancok voltak, akik fejjel rohantak a falnak, és nem tudták, hogy egy bolygót terraformálni olyan, mint megformázni a C:\ meghajtót a gépen: nehéz, ha laikus az ember, de ha veszi a fáradságot és utána jár a dolgoknak, esetleg rendelkezésére áll némi szakértői segítség, akkor rájön, hogy elég hozzá egy Win telepítő lemez, és voálá, már meg is van formálva. Idővel és sok gyakorlással olyan tapasztalt terraformáló lehet az ember, hogy akár mire megfő a konyhában a lágy-tojás, már meg is van a formálással. A kérdés inkább az, hogy utána mit csinál, hogy újra benépesedjen a delikvens bolygó? A Pindúr-Pandúrok óta tudjuk, hogy elég: cukor, só, és minden, ami jó, ahhoz, hogy létrehozhassunk akármit, na de ilyen okos gyomrot, mint a mi ősünk volt, már nem olyan holt biztos, hogy ki tudunk fejleszteni. De azért próbálkozni kell vele, hisz tudjuk: a gyakorlás a kulcsa az egésznek! :D


”De a viccet félretéve”


Ne tedd!


Hah, (:D), remélem tudásom fényével bevilágítottam sötét elméteket. Most már mindent tudtok! ;D

2013. aug. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó:


Ezt mondd már el James Cameronnak is és tuti meg lesz 2014 legütősebb mozija!

2013. aug. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 XD a hónap válasza
2013. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Értelmes válaszként azzal tudnék érvelni a terraformáltság ellen, hogy ha otthagysz egy várost érintetlenül, emberek nélkül, a természet előbbb-utóbb belepi növényzettel.


A bizonyiték mellette az lenne, ha kiderülne, hogy a jelen klímát szándékosan, mesterségesen hozták lérte.


A klímaváltozás egy fajta terraformálásnak tekinthető, de reméljük nem szándékos a dolog. Vagy reméljük, mert akkor nagyobb az esély a leállításra.

2013. szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!