Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Chemtrail többet már nem...

A Chemtrail többet már nem összeesküvéselmélet?!

Figyelt kérdés

J.P. Holdren (Obama tudományos főtanácsadója) és a CFR (Külkapcsolatok tanácsa)-tag is, de Németország is kénytelen volt kiadni egy közleményt, amelyben elismerik a vegyi permetezést.


Holdren tökéletesen járható útnak látja a chamtrails módszert a bolygó lehűtésére, és teljes mértékben támogatja a bárium, magnézium, alumínium, nano-szálak, stroncium, baktériumok, spórák és más vegyi anyagok légkörbe permetezését, méltatja a globális felmelegedés elleni küzdelem jegyében nehézfémek légkörbe juttatását.


A SAG, vagyis sztratoszférikus geo-mérnöki permetezéskor egy vastag fehér vonalat látni, ami megmarad az égen jó néhány órán át. Ez a chemtrail. A felső légkörbe permetezett SAG vonalak hosszú órák után terülnek csak szét, amik aztán úgy tűnnek föl, mintha felhők lennének.


[link]


Te mit szólsz ehhez?



2013. aug. 22. 07:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 Viko Barstarzz ***** válasza:
ja és nem is szükséges a permetezés. Mivel! Alumínium oxiddal dúsítható az üzemanyag. Ez a vegyület 2 alumínium és 3 oxigén atomot tartalmaz. Az égés során ez plusz löketet ad. A kondenzcsík létrejön, mivel égéstermék nélkül nincs kondenzcsík. Csakaz égéstermék már nem olyan mint volt. Ezért marad tovább a levegőben, ezért változott a fizika a 90-es évekhez képest. Nem kell tartály nem kell permet. Létrejön a hajtóművek által, annyi különbséggel, hogy több dolog van az üzemanyagban, ami nem is olyan finom. Mindegy hogy népesség csökkentés miatt vagy telhetetlenségből(plusz teljesítmény) miatt, de tönkreteszik az eget és az embereket.
2015. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék rögtön egy 45 éves cikk, ami szépen rácáfol a butaságaidra. Nem ártana a többit sem elolvasnod.

2015. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:

"Nem kell tartály nem kell permet."


Tehát a chemtrail hívők által az átalakított permetező gépekről eddig elénk tárt állítólagos bizonyítékok, képek, videók hamisítványok?

2015. ápr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 Viko Barstarzz ***** válasza:

Nem tudhatom, hogy mi hamisítvány mi nem, mivel nem én készítettem a képeket. Engem nagyon érdekel a téma, de látom, hogy sok"hívő" meglapozatlanul járatja le magát. Csak azt tudom, hogy california államban elfogadták a törvényt,(100%) hogy ott nem lehet klímát alakítani. Egyébként nem értem miért butaság amit írtam. nem összeesküvés hívő oldalról szedtem, semmit drámai dolgot nem írtam... Simán csak utána néztem. A vietnámi permetezés egy könyvben van itthon, nekem. És az is igaz, hogy régebben az általános és hivatalos álláspont más volt. Azt írhattam rosszul, hogy nem a 90-es évekig, hanem a 80-as évekig. Azt is tudtam, hogy csak kis részét látni, mivel 90 km az amit be tudunk látni, nem sík terepen.De ez is butaság, mert máshol majd más lesz a hivatalos. Ahány oldal annyi adat róla... A görbének pedig nem jut eszembe a neve de még régen készítették.Erről olvastam le a hőfokokat. Mondjuk most láttam egy másikat a szerint már -20 foknál is előfordulhat( csak nem valószínű) Azt tudom, hogy az ˇösszeseküvés hívők" olyan képeket hisznek permetező gépnek melyek tartályokkal vannak tele, azonban ezek tudomásom szerint, csak valami nyomás tesztet szolgálnak.

De ahogy leírtam, ha van manipuláció ha nincs, gyűlölöm őket mert szennyeznek és undorító nyomot hagynak maguk után, amitől az ég egy fosnak néz ki..."Sok ember követi szemmel őket, mert ezek a hófehér színben tündöklő sávok szép látványt nyújtanak a kék égbolton" Egy részlet. Ez a cikk kicsit elfogult, mert nekem kapásból undorító és eleve nem marad az égbolt kék utánuk.

2015. ápr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 Viko Barstarzz ***** válasza:
És a cikkel egyet értek teljes mértékben. ugyanis a szkeptikus oldalon is jártam a wikipédián és összesküvős oldalakon is. 3 óra anyagot néztem a neten vagy 4 et. A cikk igaz és előfordulhatnak, ilyen csíkok de egyszerűen nincs olyan gyakran ennyire megfelelő légköri viszony a tartós csíkoknak. Szélsőséges esetben vagy ritkán minden lehet természetes, de szinte minden nap, háát ez azért fura na.
2015. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 Viko Barstarzz ***** válasza:
És végül, mi a véleményetek Posta Imréről?
2015. ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
59%
Az a katonaságtól kirúgott emberke, aki minden konteót beszop és fennhangon hirdet, természetesen a kemtrélt is? Inkább nem kommentálom...
2015. ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 Viko Barstarzz ***** válasza:
0%
ok! Legyen igaz. És minden "chemtrail hívő" Tudatlan gyökér, akik minden fizika óráról hiányoztak. A szkeptikusok mindegyiken ott voltak és mindent teljesen hivatalos forrásból tudnak, aminek több órás tanulmányokkal jártak utána. Ezek tudatában, melyik szkeptikus tudj azt mondani, hogy egyáltalán nincs semmilyen vegyi anyag fent? Mert ha ők mindent tutira tudnak, akkor sem tudhatják, hogy fent mikor milyen a légkör. Ha chemtrailesek nem tudhatják, akkor ők se.Ebben az esetben nem lehetnek tökéletesen biztosak semmiben, csak mert van egy két hivatalos tanulmány. Vagyis ugyan ott vagyunk. Minden manipulálható, ha valaki úgy akarja.
2015. ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudhatjuk biztosan, de nem is kell. Van itt ugyanis egy aprócska érvelési gikszer, amit bizonyítási kényszer áthárítása néven ismernek. [link] Ez azt jelenti, hogy nem nekünk kell bebizonyítani valaminek a nem létezését, hanem nektek a létezését. Márpedig ez lassan 20 éve senkinek sem sikerült.


Arról nem is beszélve, hogy eleve értelmetlen az egész. Ez egy ostoba hoax, semmi más.

2015. ápr. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 Viko Barstarzz ***** válasza:

amit itt egy a kis gyűlés elfogad, az már valami. Ők színészek, vagy csak lejáratott tudósocskák?

https://www.youtube.com/watch?v=RpJJHz2e4u8

Megjegyezném, hogy nem "habzó szájjal" írok. Csak érvek ellenérveket ismerek. Ezen felül nem kívánok okoskodni, se lebarmozni, birkázni másokat. Mintha a tesómmal vitatkoznék, úgy állok az egészhez.

2015. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!