Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Chemtrail többet már nem...

A Chemtrail többet már nem összeesküvéselmélet?!

Figyelt kérdés

J.P. Holdren (Obama tudományos főtanácsadója) és a CFR (Külkapcsolatok tanácsa)-tag is, de Németország is kénytelen volt kiadni egy közleményt, amelyben elismerik a vegyi permetezést.


Holdren tökéletesen járható útnak látja a chamtrails módszert a bolygó lehűtésére, és teljes mértékben támogatja a bárium, magnézium, alumínium, nano-szálak, stroncium, baktériumok, spórák és más vegyi anyagok légkörbe permetezését, méltatja a globális felmelegedés elleni küzdelem jegyében nehézfémek légkörbe juttatását.


A SAG, vagyis sztratoszférikus geo-mérnöki permetezéskor egy vastag fehér vonalat látni, ami megmarad az égen jó néhány órán át. Ez a chemtrail. A felső légkörbe permetezett SAG vonalak hosszú órák után terülnek csak szét, amik aztán úgy tűnnek föl, mintha felhők lennének.


[link]


Te mit szólsz ehhez?



2013. aug. 22. 07:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
34%

Majd amikor kinézel az égre, és azt látod, hogy, mint a sakktábla KOCKÁSRA van festve van ég feletted, majd akkor magyarázz nekem kondenzcsíkokról!


Fotel fizikusok mindenütt, megszakértik a hülyeséget, csak az a gond, hogy ők még sose láttak semmit...


Unalmasak vagytok, ráadásul sötét birkák is, okosnak próbáljátok magatokat feltültetni, közben pedig zero az iq. Évek óta foglalkoznak ezzel az üggyel nálatok 10x nagyobb ismerettel rendelkező egyének, biztos nem jutott még eszükbe a kondenzcsík, mi? Komolyan mondom, mint a birka csorda, annyi itt az ész

2013. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
56%

Ha olyan nagy ismerettel rendelkező emberek foglalkoznak vele, évek óta, akkor ezidő alatt miért nem tudtak semmit letenni az asztalra, bizonyítatlan teóriákon kívül?

Ha csak feleannyi vegyi csíkot húztak volna már szét, mint amennyit mondanak, akkoris játszva ki lehetne mutatni az illető nehézfémek koncentrációjának növekedését a "fertőzött" térségekben, mégsincsenek ilyen mérési eredmények. Vajon miért nem?

Helyesbíteném az előbbi állításod, aki egy kicsit is ért ezekhez a dolgokhoz, az nem töri magát azzal, hogy ilyen nem létező hülyeségekkel törődjön.

2013. aug. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
55%

Oh. Előkerült a birkakártya. Nem bírtátok most sem sokáig azt, hogy van aki nem mindent hisz el, amit áltudományos oldalakon leírnak.


"Komolyan mondom, mint a birka csorda, annyi itt az ész"


Végülis az ezotéria kategóriában vagyunk... Mit vársz? Értelmes kérdést gondolom semmiképp, hát akkor mi a baj a rá adott válasz hasonló színvonalával?


"nálatok 10x nagyobb ismerettel rendelkező egyének"


Nálam (nálunk) 10x jobban "hívő" egyénekre gondolsz? De nem értem, ők olyan nyugodtan, fapofával tudnak ott a videókon beszélni. Ti "hívők" itt miért húzzátok fel magatokat 2-3 (szerintetek) idióta beszóláson? Relax bro, ezt miért nem tudjátok eltanulni tőlük? Sokkal jobban járnátok vele.


"Unalmasak vagytok, ráadásul sötét birkák is, okosnak próbáljátok magatokat feltültetni, közben pedig zero az iq. "


IQ tekintetéből a felső 2%-ban vagyok, Mensa tag lehetnék. Kár, hogy a témának az IQ-hoz elég kevés köze van. Ha láttál volna már (pozitív) IQ-tesztet, akkor tudnád, hogy az IQ logikai képességet, logikai sebességet(!) mér. Semelyik tudomány-ágban nem szükséges hozzá bármilyen képzettség és tudás.


"Évek óta foglalkoznak ezzel az üggyel "


Attól, hogy valaki évek óta foglalkozik valamivel, még nem biztos, hogy igaza van. Gyurcsók mester is évek óta küldi a tévén az energiát, mégsem ért még oda senkihez. A politikusaink is évtizedek óta politikusok, mégsem látszik a hozzáértésük. Az amerikaiak évtizedek óta tesznek "rendet" az arab világban, mégsincs látszatja. Az orvosok évtizedek óta keresik a rák valódi ellenszerét, mégsem találták még fel. Csak az időtől nem lesz valaki sem okosabb, sem hitelesebb.

2013. aug. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
40%

#10: kapod rendesen az áldást a kommentekben, én viszont csak kérdezni szeretnék egyet, barátságosan, kulturáltan:


Konkrétan mi az, ami meggyőzött arról, hogy amit az égen látsz, az nem kondenzcsík, hanem chemtrail? Ezt szeretném tudni.


Ne annyit írj, hogy "ember, nézz ki az ablakon", mert ha kinézek, én csak kondenzcsíkokat látok, amik az aktuális időjárási viszonyok miatt tovább látszanak. Ha képes vagy értelmesen válaszolni erre, akkor kíváncsian várom, amit írsz.


Ignoramus

2013. aug. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
29%

Gaebrol, tudomásom szerint vannak mérési eredmények elég, sok sok nehézfémmel.


Utolsó előttit elsem olvasom, mert a szoksásos nyomorékságot tartalmazza, ez fix.


Igno


Én nem mo-n. élek, nem tudom ott mi van. De amikor azt látod az égen, hogy szabályosan van az ég végig festve párhuzamos vonalakkal, míg a szem ellát, aztán arra MERŐLEGESEN ugyan úgy, akkor elgondolkodol. Főleg azért, mert megnézed szépen a térképeket, hogy egyetlen légifolyosó található feletted, és az rohadtul nem merőleges saját önmagára. Na ez elég, nem?

Nem kell ide túl sok ész, főleg azok után, hogy erről beszélnek, hogy muszáj befolyásolni az időjárást, blablabla


Szátokba adták már, hogy ezen dolgoznak, csak éppen nem mondták ki, hogy már réges régen csinálják is. Csak a vak nem látja.

2013. aug. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék a hívők közül hány tesztelte le a saját vizét az említett anyagok után kutatva. Bár mivel egyik se kémikus, gondolom egy se.
2013. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:

15# "Utolsó előttit elsem olvasom, mert a szoksásos nyomorékságot tartalmazza, ez fix."

Bocs, de ilyen hozzáállással elég gyorsan elásod magad, az általad képviselt állásponttól függetlenül.


Másrészről ha már azt állítod, hogy sok ilyen van, mutatnál nekem olyan hiteles méréseket, ami azt bizonyítja, hogy valóban nehézfémekkel permetezik a levegőt?

2013. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 anonim ***** válasza:
56%

"Te mindent elhiszel amit a neten elolvasol?"


Te semmit nem hiszel ami nincs benne a fél7-es hírekben ?

2013. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
57%

#15: A felkockázott égbolt valóban gyanús lehet, de önmagában nemfeltételez a permetezésről semmit. Milyen lehetséges alternatívák vannak (gyakorlatozás, fényképezés stb.), és hogyan zárhatók ki ezek? Miért a permetezés a legerősebb magyarázat?

És mi indokolja, hogy a csíkok nem sima kondenzcsíkok?


Vannak olyan mérések, amik kimutatják az ilyen esetek után megnövekedett vegyianyag-koncentrációkat (legyen az alumínium, nehézfém vagy bármi)? Ha tudsz, beilleszthetnél pár linket, megnézném őket szívesen.


Nem mondanám, hogy a szánkba rágták az egészet. Az efféle hírek, mint ami a kérdésben is le van írva, ahogy én láttam eddig, csak azokon a portálokon és blogokon jelennek meg, amik eleve összeesküvő állásponton vannak.


Köszi a választ egyébként.


Ign.

2013. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
35%

Nem érdekel, hogy ki mit gondol rólam Gaebrol, az ilyen tipikus nagyokosokat élből elkerülöm. Okoskodik orrba-szájba, a legalapvetőbb hülyeségekkel próbálja megcáfolni a dolgot, kondenzcsík. Ezen már 100x túl léptünk, többek közt felellhető a neten olyan videó, ahol egy konferencián erről van szó, ha érdekel megkeresed magad, nekem nincs időm ilyesmire. Okoskodás helyett mindenki kutasson abban a témában ami érdekli őt, ne nekem kelljen. Tudomásom szerint rengeteg olyan gazda vitte el a föld mintáját a világ legkülönbözőbb pontjain vizsgálni, ahol a növényeken már látszódott, hogy vmi nincs rendben. Hogy hiteles-e? Kitudja? Egy olyan világban, ahol te a hatalom ellen próbálsz valamit bizonyítani, érdekei ellen tenni, mi számít hitelesnek? Az a baj a legtöbb hozzátok hasonló emberrel, hogy egyszerüen gondolkodik, nem veszi számításba az olyan dolgokat, hogy ha az ehhez hasonló "összeesküvés elméleteket" próbálod bebizonyítani, akkor a hatalom ellen mész, és át kell gondolnod, hogy mi az hogy "hiteles". És nem vicceltem, saját szememmel láttam, amint sakktábla szerüen volt felfestve az ég felettem, egy nem éppen frekventált helyen. Meg néztem a légi térképet, és a közelben !1! szál légifolyó volt, azis vmi 16ezer láb fölöt használatos, és rohadtul nem volt merőleges saját magára, ez nyilvánvaló. Mégis, mint a sakktábla.


De ez egyértelmü lehetne számotokra is, ebben nincs semmi összeesküvés, évtizedek óta szól a fáma arról, hogy alumiumot, meg haosnló szarokat kellene felvinni, hogy csökkentse a napsugárzást a földön, miért olyan meglepő, hogy évtizedekkel később meg is valósítják? Komolyan mondom, ez a tagadás egy hihetetlen mértéke már, amikor az egyértelmü dolgot is tagadni akarjátok mindenképp, mert éppen nem mondták be az RTL klubban...


Geo-engineering, olvassatok utánna. Volt konferencia, ahol enyhén elszólták magukat a kedves fehér köpenyesek. Olyan naívak vagytok, mint az állat.

Én nem vagyok híve az ilyen összeesküvés elméleteknek, meg hogy mindenki az emberiség ellen van, ez történetesen értünk akarna lenni, csak nem biztos, hogy hosszú távon nem csinálnak vele nagy kárt. Ennyi, nem több. Csak nektek már van valami kis relé, ami egyből szétég, ha olyanról van szó, amiről nem írtak a natgeo aktuális számában...

2013. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!