Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez meg mi volt? Elég szar...

Ez meg mi volt? Elég szar volt :S 2 napja nem aludtam rendesen pihentem egyszer csak arra emlékszem hogy nem tudom mi történik de valami sötét hosszú alagút féleségbe vagyok és talán megyek elöre ( talán lebegve ) a pláne hogy tudtam hogy alszok!?

Figyelt kérdés
De magamnál voltam tudtam gondolkozni de nem mozgott semim nembirtam felébredni nem nyilt ki a szemem nagyon rossz volt és hangot se tudtam kiadni próbálgattam hangot kiadni de nem sikerült 2 3x i probálkozás után egyszer csak mintha felfele repültem volna és fényt láttam majd arra keltem fel hogy sikerült kiadni azt a hangot amit szerettem volna és sikerült felébredni eléggé szar volt mi volt ez?

2013. aug. 31. 07:17
 1/5 A kérdező kommentje:
már azon gondolkoztam mielőtt felébredtem h hogy fogok igy segítséget kérni ha nem tudok semmi jelet adni
2013. aug. 31. 07:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eltérítettek az idegenek (kicsi szürkék). Lehet, hogy korábban, most álom formájában tört fel. Fizikai tehetetlenség, lebegéses utazás, fölfelé és fény. Ez mind arra utal, megvizsgáltak. Ha nem így történt, önmagad csapod be, mi azt sem tudjuk, fiú vagy-é, vagy lány.
2013. aug. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen a vodkamásnaposság...
2013. aug. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bakur12 ***** válasza:
ez azt jelenti, hogy almodtal es bizonyos agyteruletek mar ebren voltak, mert tudtad, hogy almodsz, de viszont a beszedkozpontod, meg nem aktivalodott, ezert nem jottek a hangok csak mikor mar teljesen felebredtel.
2013. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A Fekete ***** válasza:
ez az alvási paralízis. (régen ezt hívták lidércnyomásnak)
2013. szept. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!