Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az mitől lehet, hogy akik...

Az mitől lehet, hogy akik tapasztaltak már meg valami természetfelettit, azok közt az átlag népességhez képest bőven több olyat találunk, aki képtelen rendesen megtanulni mind helyesen írni, mind egy hosszabb mondatot helyesen értelmezni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 01:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem tuddom malyd mek kérdezem a szelemektöl :)))
2010. jún. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes megfigyelés. Azonban szerintem nem helytálló.
2010. jún. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem. Ez nem lehet konkrétum, vagy indok arra, amit leírtál. De jó megfigyelő vagy, én ezt nem vettem volna így észre :)
2010. jún. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
53%
Egyszerű. Művelt,normálisan gondolkodó ember nem beszél be magának ilyen "tapasztalatokat". A babona,a szellemekben való hívés mindig is a primitív emberek közt volt divatban.
2010. jún. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
szerintem azért, mert az a réteg, aki alapvetően jobban elmerült ezekben a dolgokban, mert tud helyesen írni és értelmezni, csak nagyon ritkán jár fel ide, pedig én alapvetőnek tartom :) Tanulni semmit nem lehet úgy, ha képtelen az ember értelmezni :)
2010. jún. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
48%

El tudom képzelni, hogy kik pontozhatták le a 07.13-ast. Aki szerint nincs igaza, hozzon már néhány példát halottlátó matematikusokra, jósnőkhöz járó orvosokra, tárgyalás előtt horoszkópot készíttető bírókra.


(első)

2010. jún. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%

Akik nem tapasztaltak természetfeletti jelenséget,azok között is éppen elég írástudatlan ,unintelligens egyén van.

Én sok különös jelenséget tapasztaltam már,mégis tudok helyesen írni és szövegértési problémáim sincsenek. :)

2010. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%

07:13!

"szellemekben való hívés"-Ettől a nyelvtantanárom sikítva ugrott volna ki az ablakon.Helyesen fogalmazva:szellemekben való hit.De sebaj!A szkeptikusok sem tudhatnak mindent...

2010. jún. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Eddig senki nem említette, mi a hiba a kérdésben :D
2010. jún. 15. 10:37
 10/25 anonim ***** válasza:
Heh nagyon vicces :) Most minket teszel próbára mondatértelmezésben?
2010. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!