Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hallgassak a megerzesemre?...

Hallgassak a megerzesemre? Egyre jobban nyomaszt.

Figyelt kérdés

Egy eve megismertem egy fiut aki par honapja mar kikerult az eletembol es tobb ezer kmre ment el dolgozni. Volt koztunk testi kapcsolat es gyakran voltunk egyutt. Nekem mely erzeseim voltak iranta, viszont ez forditva nem volt ervenyes. mikor bucsuztunk megkert, hogy majd irjak ra. Ez mar honapok ota volt de sose akartam megtenni talan a buszkeseg miatt vagy mert bantott az, hogy o nem akart engem.

Most meg egyre jobban erzem, hogy irnom kell neki, kesztetesem van ra ami naponta erosodik de en egyre jobban megmakacsolom magam. Nem, nincsenek sem remenyem sem semmi iranta mar. De minek ez az eros erzes?



2013. szept. 9. 21:05
 1/4 anonim válasza:
55%
Hát, te hülye vagy! :D
2013. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha késztetést érzel miért nem írsz? Ha meg megint nem kapsz választ tőle vagy lekoppint akkor legalább tudni fogod hogy hányadán álltok.

Neki csak testileg kellettél, te meg belezúgtál, ez elég gyakori. Talán amiatt lehet mert nem értékeled magad eléggé és belementél egy ilyen kapcsoltba, de mindegy is miért, előfordulhat ez sokakkal.

Ha írsz is neki arra azért vigyázz hogy az ilyen szituációkat elkerüld, és ne hagyd máskor hogy kihasználjanak.

2013. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hasznalt ki. Semmilyen kapcsolatban nem akarok vele lenni, azert nem akartam irni. Aki kikerul az eletembol az maradjon is kint.
2013. szept. 16. 02:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Na jó de az érzéseid most mást mondanak.. Lehet hogy fel kell dolgoznod. Randizhatnál olyanokkal akik érdeklődnek irántad, pl elmész kávézni 1-2 pasival, semmi többet nem kell tenned de az önbecsülésednek jót tenne. Ha meg találkoznotok kell akkor úgyis fogtok még, vagy ő fog írni, hisz tudja a címed. Te nyugodtan lépj tovább, ehhez jó az ha szimpatikus, kedves emberekkel találkozol vagy randizol több emberrel és biztos találsz olyat aki megbecsül.
2013. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!