Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik ilyen? Ez az "univerzu...

Létezik ilyen? Ez az "univerzum ereje" vagy mi?

Figyelt kérdés
Mindig szkeptikus voltam, de az utóbbi időben ez kezd megváltozni, azt hiszem... Azt vettem észre, hogyha valami - bármi - kapcsán megfogalmazódik bennem egy kérdés, amire nem akarok most rögtön választ kapni, ugyanakkor tényleg érdekes a válasz rá, szóval, egy idő után valahogy a sors úgy hozza, hogy megkapom rá a választ. Mindez egészen rövid idő alatt is megtörténik néha, például néhány óra vagy pár nap alatt. Ha például olvasok egy olyan kifejezést, amit nem ismerek, és a kérdéshez úgy viszonyulok, mint ahogy azt fentebb is leírtam, akkor hamarosan találkozom azzal a kifejezéssel máshol is, és annak ellenére, hogy semmiféle erőfeszítést nem tettem, megtudom, hogy mit jelent a bizonyos szó. Valahogy úgy hozza a sors. Tök érdekes, megfigyeltem egy ideje. Valaki tudja, hogy ez mi lehet?
2013. szept. 14. 23:24
 1/7 A kérdező kommentje:

Korrekció:

"...ugyanakkor tényleg érdekeL a válasz rá..."

2013. szept. 14. 23:25
 2/7 Grielean ***** válasza:
100%
Ez lehet csak egyszerűen annyi, hogy amíg nem foglalkoztat valami, addig nagyon oda se figyelsz rá, viszont onnantól, hogy ennyire érdekel, automatikusan felfigyelsz arra, ha említés történik róla.
2013. szept. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Létezik, és igen. Csak ennyit mondok, mert túl sok itt a szkeptikus.
2013. szept. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igyál egy sört, és ne gondolkodj ennyit ;)
2013. szept. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is így van. És mivel nem keresem a választ, inkább a válasz keres engem, ez automatikusan társul egy olyan érzéssel, hogy jó úton járok (jó időben vagyok, jó helyen). Mint egy dejavu.
2013. szept. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Léteznek.

Gravitációs erő, tartóerő, nehézségi erő stb.

2013. szept. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem tapasztalod meg addig számodra nem létezik :)))
2013. szept. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!