Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy "személyiség...

Van olyan, hogy "személyiség látó"?

Figyelt kérdés

Hogy érzem mások lelkét, személyiségét. Már többször sztornóztam ezt a megérzést, de végül kiderült, hogy az első benyomás volt a jó.

Nem vagyok gondolat olvasó, vagy ilyesmi, de pillanat alatt leveszem, hogy ki milyen alapból, és mivel eredetileg reál beállítottságú vagyok, sokszor tudatosan elfojtom a megérzéseimet, vagy ne annak nevezzük, hanem az egyéb benyomásaimat, és a végén kiderül, hogy azok voltak a jók.

Egyszerűen, ha valakit meglátok, azonnal tudom, hogy milyen ember. Nem a konkrét dolgokat, hanem hogy mire lehet tőle számítani, hogyan fog viselkedni, milyen a lelke.

Ja, és meglátok képletes volt, nem is kell látnom, elég, ha ír, vagy beszélünk telefonon. Úgy érzem, mintha nyitott könyv lenne.


Sok olyan van, aki, az én megfogalmazásom szerint "érzi a lelkeket"?


Nem vagyok ezo hívő, műszaki beállítottságú és végzettségű nő vagyok, de nagyon sokszor tapasztaltam, hogy amit én rögtön észreveszek, a legtöbben nem.


2013. szept. 25. 22:12
1 2
 1/11 Antimod ***** válasza:

Ezek szerint van.

Magadnak már elégszer "bizonyítottad" ezt, másnak pedig úgysem tudod. Ez már csak ilyen "kellemetlen" adottság.

Egyébként ez különböző mértékben szerintem mindenkinél megvan, a tiéd talán jobban közelít a szélső értékhez, mint a nagy átlagé.

2013. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1: Igazából én is így gondolom, hogy mindenki tudja egy valamilyen szinten, csak én jobban. És ez nekem nem előny, hanem átok, mert kicsit félénk vagyok, és rögtön megérzem az ellenszenves, negatív energiákat, ami totál elbizonytalanít. A jókat is persze, de a rosszat nehezen viselem.
2013. szept. 25. 22:42
 3/11 A kérdező kommentje:
Ma volt egy estem, hivatalos ügyintézés. Mikor megláttam az ügyintézőt, már tudtam, hogy ez nem fog menni. Ellenszenves, hatalom mániás kis csaj volt (max. 25), de mint egy ötvenes érett hölgy pöffeszkedett az íróasztala mögött. Némi sikertelen kommunikáció után felálltam, átmentem egy másik kerületbe a cégük másik irodájába, és lám, mosolyogva sikerült mindent elintézni. Szinte sírva mentem a Körúton, annyira felbaszta az agyamat a stílusa, és a kisugárzása. A másik helyen meg ment minden, pedig oda már handicap érzéssel mentem be.
2013. szept. 25. 22:51
 4/11 anonim válasza:
Én is egy emberről rögtön letudok vonni köveztkeztetéseket ,amik később általában be is igazolódnak.. szóval szerintem létezik, az a 'személyiség látás' :D
2013. szept. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A csalók és szélhámosok mind erre alapozzák tevékenységüket. Biztosíthatlak, hogy nem vagy egyedül!
2013. szept. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
LOL, én nem vagy sem csaló, sem szélhámos, és nem is akarok lenni, de azért köszi :)
2013. szept. 26. 03:54
 7/11 anonim válasza:
abszolut ugyanez az un. kepessegem nekem is! miota az eszemet tudom igy van, de en imadom. egy hatranya van hogy sok embert nem kedvelek, akiket masok viszont igen, mert.nem azt latjak ami a valosag. biztos vagyok benne hogy tarsadalmilag sikeres vagy, es ezt a szemelyes lelki valasztekossagodnak nagyban koszonheted:) valahol a kepesseg es az intligencia kozott lehet ez a dolog, hiszen aki kommunikal veled, sokkal reszletesebben erted meg amit mond, minden szavara es jellemere oda figyelsz, igy konnyebben epited ki a rola megalkotott velemenyt, es emiatt egy ritka jo ember ismereted van, amivel altalanosithatsz, es bevalik
2013. szept. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Csatlakozom én is. :)

Én is egyből vágom, ki milyen ember, de nem tudnám a gondolatolvasáshoz hasonlítani. Egyszerűen érzem ha pl. valaki azt mondja nekem hogy "fekete", valójában közben arra gondol (érez), hogy "fehér".

Átlátok mindenkin, de ez nem feltétlenül jó nekem se, mert némelyik ember borzalmas belülről.

2013. szept. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
az utolso elotti vagyok: amugy en nem.feltetlenul ismerem azt akit erzek, csak tudom h milyen... furcsa
2013. szept. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8: Ugyanez. Én sem a gondolatolvasó vagyok, de érzem, ha feketét mond, de nem arra gondol. Érdekes, nehéz szavakkal leírni.
2013. szept. 26. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!