Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy "személyiség...

Van olyan, hogy "személyiség látó"?

Figyelt kérdés

Hogy érzem mások lelkét, személyiségét. Már többször sztornóztam ezt a megérzést, de végül kiderült, hogy az első benyomás volt a jó.

Nem vagyok gondolat olvasó, vagy ilyesmi, de pillanat alatt leveszem, hogy ki milyen alapból, és mivel eredetileg reál beállítottságú vagyok, sokszor tudatosan elfojtom a megérzéseimet, vagy ne annak nevezzük, hanem az egyéb benyomásaimat, és a végén kiderül, hogy azok voltak a jók.

Egyszerűen, ha valakit meglátok, azonnal tudom, hogy milyen ember. Nem a konkrét dolgokat, hanem hogy mire lehet tőle számítani, hogyan fog viselkedni, milyen a lelke.

Ja, és meglátok képletes volt, nem is kell látnom, elég, ha ír, vagy beszélünk telefonon. Úgy érzem, mintha nyitott könyv lenne.


Sok olyan van, aki, az én megfogalmazásom szerint "érzi a lelkeket"?


Nem vagyok ezo hívő, műszaki beállítottságú és végzettségű nő vagyok, de nagyon sokszor tapasztaltam, hogy amit én rögtön észreveszek, a legtöbben nem.


2013. szept. 25. 22:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Talán jobban odafigyelsz a részletekre,külsőségekre.Attól ,hogy Reálos-Műszaki,Mérnöki Képesítésed van,nem értem pontosan,hogy jön ide.Én személy szerint ránézés alapján elmondom,milyen ember az illető...és nem kell jósnak sem mennem,árulnom magam :)így sosem csalódom.
2013. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!