Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az álomfogónak mennyire...

Az álomfogónak mennyire hihető a mágikus ereje? (többi lent)

Figyelt kérdés
Gondolom mindenki tudja, hogy miket tud elvileg az álomfogó.... rossz álmok és gonosz szellemek elűzése... ez mennyire igaz? Ja és azt olvastam, hogy a tetoválásnál is ilyesmiket tud. Lehet h csak én vagyok az aki mindent elhisz :D Valakinek vált már be a dolog??

2013. szept. 29. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Engem érdekelnek ezek az indián, törzsi kultuszok és kultúra, ezért sok álomcsapdám/álomfogóm van. Az első után már nem álmodtam annyi hülyeséget, nem ébredtem fel éjjel, de aztán visszatértek. Lejárt a szavatossága, vagy nemtom :D

Az ismerőseim tudják hogy én szeretem az ilyen dolgokat, ezért gyakran kapok tőlük totemeket és álomcsapdákat.

Minden új tárgy megváltoztatja az estéimet, múltkor kettőt is kaptam. Hetekig rémálmom volt az egyiktől, a másiktól viszont elmúlt. Ha kapnék egy újat most születésnapomra valakitől, ismét fordulna a kör és újra rosszakat álmodnék amíg nem kapok ismét egy újat :D


Persze az álmok nem csak ettől függnek, lehet véletlen egybeesés is. Lehet sokszor stresszelek tudatalatt és amitt álmodok mindent össze és amikor megszukszok, jönnek az átaludt éjszakák. És lehet hogy pont akkor van egy ilyen ciklus amikor kapok valakitől egy tárgyat :)

2013. szept. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*megnyugszok
2013. szept. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ertem. en tetovaltatni szeretnem a mintajat. akkor gondolom az nem tud "elkopni".
2013. szept. 29. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak vigyázz azzal a tetoválással! Viszályára is fordulhatnak a dolgok!

Ehhez meg kell érteni a működési elvét. Mert nem a totem, az álomfogó teszi azt amit tesz, hanem a hozzá tartozó körítés, duma, és hogy mennyire veszed azt be, ill. milyen mélyen hiszel benne! Ezen a hiten alapul minden, Az egész élet befolyásolója ez a hit.

2013. szept. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem az ereje miatt szeretném, hanem mert nagyon tetszik. mondjuk kb 20-30% ban van menne a dologban a jelentése...
2013. szept. 29. 12:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, de minek a tetoválás, ha nincs benne, mögötte valami elképzelés?

Azt javaslom, ha még nem késő, ne tapadj bele ehhez hasonló baromságokba, légy szabad! Az első lépés a szabad gondolkodás felé, ha átlátod, hogy értelmetlen az a dolog amit tenni akarsz.

2013. szept. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lesz jelentese. nem kell aggodni.a tetszese miatt is valasztottam ezt de nem csak ez a fo cel...
2013. szept. 29. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!