Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki aki foglakozik a...

Valaki aki foglakozik a túlvilággal?

Figyelt kérdés
Esetleg beszélgetne velem és a férjemmel.hogy hogyan áli meg ezeket,hogyan tudjuk irányítani stb..skype-on(privin).

2013. szept. 29. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
minek? előbb vagy utóbb szétqja az életed,ha túlzottan foglalkozol vele,mellesleg emberi kapcsolataid rovására is rámehet,mert totál kattantnak néznek.Jobb ha nem fordítottok figyelmet a túlvilágnak.Saját tapasztlataim alapján.
2013. szept. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Evele123 ***** válasza:
Egyetértek az első hozzászólóval és kiegészítem: ha eljutsz egy szintre, hogy kommunikálj a túlvilággal, könnyen kaphatsz hamis infókat odaátról. Elég, ha 10-ből 9 kérdésedre igaz válaszokat kapsz, de az 1 hazugsággal tönkretesznek mindent!!! Nem annak adják ki magukat, akik valójában azok. Van, amelyik az energiádat szívja. Én nem ajánlom, hogy ilyesmivel foglalkozz, de te tudod. Az életed alaposan meg fog változni!!!
2013. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nagyon régóta tanulmányozom a témát...egy átlag ember mit akar ezzel elérni, mi szükség rá?

olvass el pár könyvet, ha érdekel a téma...

2013. szept. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szívesen válaszolok a kérdéseitekre. DE!!!: Semmilyen fajta idézésben nem leszek kezes!!! Ha még indig érdekellek, akkor küldhetsz egy privátot. elmondom a tapasztalataimat, és okulhatsz belőlük.
2013. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!