Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hatodik érzék fejlesztése?...

Hatodik érzék fejlesztése? Hogyan?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Olyan csak a hollywoodi filmekben van. Tehát sehogy.
2013. okt. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért csak a Hollywoodi filmekben létezne?:) Csak, mert valamit még nem tapasztaltál meg személyesen, attól az még létezhet.Én szinte nap, mint nap tapasztalok furcsa dolgokat, azt pontosan nem tudom, hogy ez nálam 6. érzék, de abban biztos vagyok, hogy sokkal fejlettebb az érzékelésem, mint az átlag embereknek :)
2013. okt. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát persze. Kicsit unalmas már, hogy mindenki fejlettebb, mint az átlag ember. No meg gyanús is már szinte.

De nem ártana tisztázni, mire gondolsz hatodik érzék alatt. Mert pl. az állatvilágban is elég sokféle érzékszerv előfordul, amivel az ember nem rendelkezik. Te melyiket birtoklod, amit még fejleszteni is lehet?

2013. okt. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én kérlek szépen...Nagyon könnyen megérzem a veszélyt és akár csukott szemmel is tökéletesen tudok közlekedni és tájékozódni :)
2013. okt. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha meg a telepátiát említeném, akkor azt úgy se hinné el itt senki.
2013. okt. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeket sem. Vagy menj be egy kutató laboratóriumba és objektív vizsgálati módszerekkel bizonyosodj meg rejtett képességeidről, mert amiket érzel, azt ne vedd készpénznek.
2013. okt. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Az érzékelés számtalan módon lehetséges. Szerintem ezek nem fejleszthetők, ezekkel születni kell!

Én 15 évig vezettem, többnyire egyedül, utas nélkül. Majd egy cégnél nem hivatalos gépkocsi vezető lettem, és utasaim némelyike bekakált, mikor beláthatatlan kanyarokban, kanyar előtt megelőztem járműveket. Azóta figyelem magam, és megfigyeltem, hogy vannak esetek, mikor simán tudom, hogy szembejövő forgalommal számíthatok e vagy sem. Nem látom, de érzékelem a szembejövő forgalmat.

2013. okt. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És ilyenek között vezetek a közutakon... Félelmetes.
2013. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7-es!

Ezt csak bemeséled magadnak. Talán legközelebb nem lesz annyi szerencséd és olyanok látják kárát, akik nem tudják, hogy olyan jön velük szembe, aki bemesél magának valami nemlétezőt.

2013. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tisztelettel megjegyezném, hogy harminc éve vezetek, és 15-20ezer kilométert évente, kb évente egy-másfél hónapot nagyvárosokban. De soha nem volt koccanásos balesetem sem, és miattam sem volt még közvetett úton sem!

Ezt csak annak bizonyításául mondtam el, hogy a különleges képességeket nem lehet kifejleszteni olyan emberekben, akik nem vele születtek. Csak a kérdésre válaszoltam, a bugyuta kommentárokkal nem számolva.

2013. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!