Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják hogy bunkók a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják hogy bunkók a lányok ha leszólítják őket nyilvános helyen? Érdekes nekem 4/4-szer sikerült. Jelenleg 4 bnőm van, ez normális?

Figyelt kérdés
20 éves férfi vagyok, from Miskolc, Hungary. Sokat olvastam az itteni sztereotípiákat, de nem hittem nekik, eddig csak olyan kapcsolataim voltak, hogy a nők "választottak ki", azt is csak néha, fél évenként kb, ha mondjuk tetszett nekik a pofikám. De változtatni akartam, én akartam választani a lányok közül, és úgy látszik ez sikerült. Eszméletlenül gyönyörű nőket (sokan azt mondják filmsztár kinézetűeket), szedtem fel 3 hét alatt. Bámulatos hódításokat vittem véghez, hitetlen kortárs-férfiak előtt, Debrecenben, Miskolcon, Budapesten, Kassán(SK), és még sok más helyen, csak 4-et tartottam mag :) Ez miért nem sikerül nektek is? A hit hiányzik?
2013. máj. 2. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztos azért mert te vagy Justin Bieber csak még nem tudsz róla.
2013. máj. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Most leírtad hogy mennyire helyes vagy és ezért megy a csajozás is. Ezzel nincs gond, viszont azzal igen hogy azt hiszed nem ezen múlik hanem a hitben. Hát nem.
2013. máj. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, anonim oldalakon ez természetes.
2013. máj. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
És aztán idejöttél a GYK-ra dicsekedni... Átlátszó.
2013. máj. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

APPLAUSE! APPLAUSE! Very nice!....bravó kérdező az egyesült vonzó férfiak társaságának nevében gratulàlok.


Külön tetszett a from Miskolc, Hungary ami egyedülálló angol tudásodról tett bizonyságot. Nem beszélve utolérhetetlen hóditási tudásodról és magas fokú intelligenciáról valamint a hasonlóan remek kérdésed értelméről,hogy vajon miért írnak ide ilyeneket


Háá,VAJON MIÉRT?? azt hiszem örök rejtéj marad, tán rajtad kivül senki se fogja felismerni a lányokban rejlő lehetőségeket

2013. máj. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
HaHaHaHa.... és még épp nincs péntek se... :)
2013. máj. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az élet ott az Avason? Segíjke mikó gyün?
2013. máj. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:D Az avas az egy USA kormány kísérletre lezárt terültet. Ezt kevesen tudják de, emberi DNS-kísérleteket végeznek az ottani egyszerű arcú csóró embereken. El van kerítve egy mágnesen térrel... az USA gondoskodik, hogy ez az infó ne kerülhessen ki, én is remegve gépelem ezeket a sorokat, de aki Miskolcra jön, az avas-ra ne nézzen fel!!
2013. máj. 2. 23:52
 9/13 anonim válasza:
Kevesebb füvet szívjál, tesó!
2013. máj. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
"Józan tesó", szerinted honnan tudna olcsó kísérleti embereket szerezni az Államok? Afrikából? Nem.. az rasszista, Oroszországból? Nem.. az történelmi konfliktust okozna, Hát persze hogy Magyarországról, onnan is a gettóból, az avasról, ez nem kamu tesó
2013. máj. 3. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!