Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van az hogy a szkeptikus...

Miért van az hogy a szkeptikusoknak mutatsz egy UFO fényképet azt mondják hogy "jajj de érdekes hogy rossz a minősége, meg alig lehet kivenni valamit", ha pedig normális tiszta képet mutatsz nekik akkor meg azt mondják hogy ez tuti hogy kamu kép?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 16:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
azért mert szkeptikusok
2010. dec. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Lehetetlennek tartják,hogy léteznek UFO-k és ezért mindíg találnak valami biztosnak tűnő választást, azért!:D
2010. dec. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Azért mert 2 lehetöség van:

1. Ha homályos, nehezen kivehetö a kép, akkor direkt olyan, azért, hogy ne lehessen kivenni, hogy például egy lufit kameráztak.

2. Ha nagyon tiszta a kép, az azért van, mert azt jobban lehet photoshoppolni.

2010. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 BlackSword ***** válasza:
86%

Miért nevezik azokat szkeptikusoknak, akiknek eltérő a véleménye ettől a sok maszlagtól???

Ad 1: A szkeptikus azt jelenti, hogy nincs véleménye, vagy pedig nem köti az orrodra...

Ad 2: Nem minden "szkeptikus" mondja azt, hogy nincsenek földönkívüli létformák, csak azt, hogy még nem jöttek el a Földre, és nem kommunikálnak a 404 féle idiótákkal...

Engem is szkeptikusnak mondanátok, mert szerintem idáig nem jött még idegen a Földre... Ma este fog a NASA bejelenteni valamit... Mi van ha azt jelentik be, hogy mikroszkópikus méretű élőlényeket találtak a Titánon... És mi lesz ha mondjuk sokmillió év múlva ebből a pár élőlényből lesz a Tejút legnagyobb nemzete... Nem elképzelhetetlen...

Miért kell feltételezni, hogy az a nép, amelyík eljönne hozzánk, hogy szóba is áll velünk, nem tőr az életünkre, nem akar megenni???

És akkor jönnek a hasonló badarságokkal, hogy engem már elvittek, meg meg is erőszakoltak, meg üldöznek, meg még ki tudja milyen szörnyűségeket csináltak vele.... Ne csináljunk már Krisztusból bohócot!!! Ha van is értelmes lény a világűrben rajtunk kívül (és miért ne lenne) akkor fejlett társadalomban élnek, és biztosan van programjuk a kapcsolatfelvételre is...

Ennyi a véleményem...

2010. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Utolsónak menjen a sok zöld kéz :)
2010. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A nagy bejelentés, tessék: [link]
2010. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én találkoztam ufoval és haverok vagyunk.pl.:szombaton megyünk kocsmába.Meg minden .És azt mondta nekem Kutakakka mocopikki az arden-X renszerből hogy olyan jót röhögnek ők is az ufos legendákon. :D
2010. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mert szkeptikusok és sok olyan bugyuta mesét hallottak, hogy X.Y időfizikus azt állítja, hogy 20 évre elvitták az UFO-k a 4.dimenzióba és ott az Ő egyetemükön tanította őket, majd egy nappal korábban visszahozták mint ahogyan elvitték.
2010. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

3ik ! na látod erről beszélek!

ha ufo van a képen,tökmindegy hogy egy kockás képet tolok eléd és te elkezdesz dumálni hogy sz@r se láccik,ez kamu.de ha utánna oda nyomok eléd egy szép tiszta,nem pselt képet,te arra is azt mondod h kamu.

tökmidn1 mit mutatok,neked egyik sem felel meg

2010. dec. 2. 21:04
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem ps-es képet amin UFO van nem tudsz elémtolni, ennyit erröl :)
2010. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!