Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 30 millió eves az ember! Egy...

30 millió eves az ember! Egy világkép omlot ösze benned? Mit szolsz?

Figyelt kérdés

Biztos mindenki felkapja a fjét, hogy hogyhogy, hiszen akkortájt sokmillió éve a Reptoidok éltek a földön, akik a dínók elágazásából fejlőttek ki és még a föld felszínén voltak, későb költösztek a föld alá, ahol ma is élnek.


Bevallom ez a video engemet is meglepett, nem is jutottam szóhoz 4 Most is kapkodok levegőér miközbe töprengek m a valós tőrténelmünkön. Mikor fogják eszt tanítani suliba?


http://www.youtube.com/watch?v=XDU_9UdwSqo



2013. okt. 31. 20:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az ette meg a cipőmet..
2013. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A te sulidba? Szerintem már tanítják, nyelvtan és írás\gépelés helyett....
2013. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Információ Kapitány ***** válasza:
44%

Kwame Afrikából a föld gyűrűjét birtokolja. A 18 éves fiú szegénységben nőtt fel, a kis csapat vezéregyénisége és szóvivője. Különösen a növények termesztésével és védelmével foglalkozik.

Wheeler Észak-Amerikából a tűz gyűrűjét birtokolja. A 17 éves Brooklyn-i utcagyerek vagány stílusával kicsit kilóg a többiek közül, emiatt sokszor kerül veszélyhelyzetbe. Látható vonzalmat táplál Linka iránt, de hódítási kísérletei nem igen nyerik el a lány tetszését.

Linka a Szovjetunióból (később csak Kelet-Európa) a szél gyűrűjét birtokolja. A 16 éves lány ornitológusnak készül, emellett ő a csapat esze: segít a tervek készítésében, valamint a számítógépek kezelésében is jártas. Titkon tetszik neki Wheeler, de a srác ugratásai rendre lerombolják illúzióját.

Gi Ázsiából a víz gyűrűjét birtokolja. A 16 éves lány önjelölt tengerbiológus, egyben a legnagyobb állatvédő a csapatban. Az erejének különlegessége, hogy használatához szükség van a víz jelenlétére a közelben.

Ma-Ti Dél-Amerikából, azon belül is valahonnan az Amazóniából, a szív gyűrűjét birtokolja. A 12 éves fiú képességével szeretetet, megértést és együttérzést képes kelteni az emberekben, nem utolsó sorban telepatikusan képes az állatokkal kommunikálni. Fiatal kora ellenére sokszor ő tartja össze a csapatot.

2013. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, egy egész világ omlott össze bennem, főleg a helyesírásod miatt...
2013. okt. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is kapkodok a levegőért.


A röhögéstől!!! :D

2013. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülyeség és borzalmas helyesírás combót csak is te tudsz produkálni kérdező. Gratulálok!
2013. okt. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

16 évesen fejesztem be az általánost 3x buktam + 2 ével későb engettek ovódából sulibam, mégis mit vártok tőlem?


Inkáb a kérdésel foglakozzatók?

2013. okt. 31. 21:23
 8/19 Szecsői Tibor ***** válasza:

Nyilván trollkodsz, de legalább számolj utána, ha már azt teszed.

Az ember, ha nem késik, 6 évesen kezdi az általánost. Te később kezdted két évvel, tehát 8. Az általános iskola 8 év, ha háromszor buktál, akkor 11. 6+2+8+3=19. Nem 16.

2013. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg háromszor bukott matekból...
2013. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Szecsői Tibor nem értem miről beszélsz, matekból is buktam.
2013. okt. 31. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!