Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Engem követnek a szellemek?

Engem követnek a szellemek?

Figyelt kérdés
NEM VAGYOK BOLOND!!!Mielött azt mondanátok :) Szóval régen is történtek velem dolgok a régi házunkba ahol laktam .Hangokat (megmagyarázhatatlan) hallotam ,dolgokat láttam ,és éreztem is.Valamikor olyan volt mintha akarná h féljek vmikor meg nem.Fel lett szenteltetve a ház de nem szünt meg el is költöztünk onnan.hogy mi volt részletesen hosszú lenne meg az már a múlt.Pár napig azt is hittem h vége.De sajna nem.....Eggyik éjszaka már csak én voltam fent olyan hangokat hallotam h teljesen megijedtem :( nagyon féltem ! a hálószobám ajtajából jött mindha nem is tudom ilyen sátáni hangon beszélt volna valaki nem emberi nyelven..nem mertem kimenni csak ültem az ágyba és szakadt rólam a víz.ismétlem nem vagyok bolond! nem aludtam.sajna hallotam.és az a legrosszab van 3 gyerekem és féltem öket...követ engem valaki? valami? a régi háznál is csak velem történtek dolgok...ez szörnyű

#ház #szellem #megszáltak
2013. nov. 8. 14:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
rajtad kívül volt aki hallotta azokat a hangokat vagy ezeket csak te hallod?
2013. nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
aludt már mindenki csak én hallotam...
2013. nov. 8. 15:09
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Rákerestem pár oldalra bár én nem hiszek ezekben de kíváncsi vagyok,erre a kérdésre milyen válaszok jönnek majd. [link] [link] [link]
2013. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én se hittem mind addig mig velem nem történtek a dolgok...
2013. nov. 8. 15:17
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Minden bolond tagadja, hogy bolond lenne. Nah meg normál ember nem hall hangokat, azt a bolondok szokták.
2013. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
jah mert most hallotam valamit akkor már bolond lennék??? :D egy három gyerekes bolond anyuka :D aki amugy teljesen normális csak sajna ezek vannak! hallod? bár ne lennének!!!!
2013. nov. 8. 15:21
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Érzékeny vagy ezekre a dolgokra. van ilyen. Én is hallottam a régi házunkban elég sokszor furcsa hangokat,illetve nem csak ott,hanem egy másikban is,ahol rámtámadtak... olyan hangokat kezdtünk el hallani,a "támadómmal" hogy befosott iszonyúan.Ez hihetetelen,de igaz.Illetve más is hallotta a hangokat,tehát nem csak én állítom,a régi házban is. Több tudós mondta már,h szerintük nem csak az létezik,amit mi érzékeelünk,hanem más dimenziók is vannak.te is érzékeny lehetsz erre.Illetve kommunkikálni akarnak veled.
2013. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet, hogy csak a fáradságtól vagy valamilyen drogtól hallucináltál?
2013. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
biztos h nem halucináltam soha nem drogoztam!!!
2013. nov. 8. 17:01
 10/19 anonim ***** válasza:
414 ki vagy?
2013. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!