Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Biztosan furán hangzik, de...

Biztosan furán hangzik, de van valami furcsa abban ha érzem a szellemek jelenlétét?

Figyelt kérdés
Amikor kicsi voltam,apukám mesélte,hogy az egyik katonatársa látta,érezte,és hallotta ,sőt kommunikálni is tudott a szellemekkel.Eltelt pár év,és amikor egyedül vagyok a szobámban,érzek valami furát.Mintha valami hideg átfutna a testemen,és ha pislogok,egy másodperc töredékére látnék egy alakot.Először nagyon megijedtem.

2013. nov. 6. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Mindenki látja a fény lenyomatát amikor pislog. Ne paráztasd magad. Szellemek nem léteznek.
2013. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezt aláírom,de mégis furcsa érzés...
2013. nov. 6. 15:35
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Off: Írhattad volna az Ezotéria rovatba, mert ott több válasz lenne. Írd ki oda is, szerintem.

Nem lehet, hogy csak beképzeled magadnak? Sajnálom, én nem hiszek bennük.

2013. nov. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Furcsa nincs benne, max szokatlan.
2013. nov. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Jól haladsz ifjú padavan.
2013. nov. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is hallottam nem egy ilyen sztorit, ismerőseimtől is, én hiszek neked, bár megmagyarázni nemtudom, és ez nem is tűnik olyan különösnek, én hangokat hallottam egyik este, hogy valaki suttog nekem, nagyon megijedtem, de aztán leszrtam mert szerintem ha léteznek is szellemek, nem akarnak rosszat annak ellenére hogy nem volt kellemes a hang ://
2013. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ebben nincs semmi fura,én is érzem a szellemek jelenlétét,sőt én már hallottam is...

A szobámban mindig történnek ilyen dolgok,de én eléggé félek.

2014. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
az én szobámban nagyon gyakori a szellem járás pl a szobámba egy szer kopogtak körül néztem és nincs ott senki akkor suttogás és megint senki, nagyon féltem de már nem törődök velük.
2014. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eggyes léteznek. Attól mert nem hiszel bennük meg mert még nem volt tapasztalatod attol fügetlenül léteznek. És 2-ttes volt a kérdező mot írsz alá? Azt hogy nem hiszel bennük? Mégis van félelmed. Aki nem hisz benne az nem fél. Annak nincs félelem tudatja mivel nem hisz a létezésükbe.
2023. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!